Vidlice a tlumiče FOX 2012 v prodeji, slevy modelů 2011

Všechny modely vidlic FOX 2012 řady FACTORY SERIES určených pro přímý prodej mají zlatou povrchovou úpravu vnitřních nohou. Tuto povrchovou úpravu snižující statické tření až o 40% a zvyšující odolnost vůči poškození budou mít nově také tlumiče série FACTORY.

Podívejte se pod pokličku nového modelového roku na vidlice a tlumičeFOX 2012

 

 K dispozici je i nový leták  vidlic a tlumičů FOX 2012, který můžete zdarma dostat nejen v prodejnách CYKLOŠVEC.

 

Aby se předešlo jakýmkoliv spekulacím ohledně povrchové úpravy, budou mít všechny modely vidlic a tlumičů 2012 na vnitřních nohou a pístnicích natištěné logo Kashima Coating. Pro přehlednost byly vidlice a tlumiče rozděleny do třech kategorií. Základní kategorií určenou zejména pro montáž na hotová kola je kategorie EVOLUTION SERIES - tam kde končí top modely jiných výrobců, tam začíná základní kategorie FOXe, určená pro sportovní jezdce. PERFORMANCE SERIES - střední třída FOXe, která Vám poskytne vše, co od FOXe očekáváte - 100% funkci ve všech situacích. Nejvyšší řada topmodelů FACTORY SERIES je nabita nejlepšími technologiemi včetně povrchové úpravy Kashima Coating. Je to to nejlepší co si můžete na kolo namontovat, prověřené stovkami hodin na kolech nejlepších světových jezdců.

 

Kromě výše uvedeného je další zajímavou novinkou systém Adaptive Logic použitý na tlumiči Float RP23 BV Kashima. Jedná se o přepracovaný systém ovládání útlumu komprese. Původní ProPedal měl jednu polohu zcela otevřenou a druhou polohu ProPedal, se třemi možnými polohami útlumu komprese. Nový systém Adaptive Logic je založený na faktu, že jezdec v případě zapnutého ProPedalu většinou stejně vyžaduje co nejtvrdší charakteristiku pro jízdu na asfaltu nebo ve velmi lehkém terénu. Adaptive Logic má jednu polohu zapnutého ProPedalu na nejtvrdší charakteristiku, otevřená poloha je buď zcela otevřená (poloha kolečka 0) nebo méně či více přitlumená (poloha kolečka 1 nebo 2). 

 

Nově naskladněná trička, mikiny, dresy a další reklamní oblečení FOX Racing Shox: zde

 

Slevy FOX Racing Shox 2011

Více naleznete zde: vidlice 2011 a tlumiče 2011
 - FOX 2012  - FOX 2012  -   - dhx-5air  - 10431 TLUMIČ FOX 2012 FLOAT RP2 BV REMOTE KASHIMA  - FOX 2012  - dhx-rc4  - float-rl  - FOX 2012  - float-r  - van-rc  - bezel lady  - bezel lady  - bezel lady - FOX 2012  - bezel lady  - FOX 2012  - FOX 2012  - big block

zpět

2022