Tour de Brdy 2019 vyhrál Martin Stošek

Tour de Brdy - Velkou cenu Strašic vyhrál Martin Stošek /Vitalo Future team/ před obhájcem vítězství Tomášem Kalojirosem /AC Sparta Praha/ a Henri Uhligem /RSC Kelheim/ z Německa.

 Horský silniční závod na 67 km se rozhodoval již v druhém stoupání ze Zaječova, kdy zaůtočíl Martin Stošek ( akademický medailista z Mistrovství světa na horských kolech) spolu s Karlem Tyrpeklem SKC Tufo Pardus Prostějov a Františkem Honsou ze Sparty. Skupinu si dojel v dalším stoupání Tomáš Kalojíros s Němcem Uhligem a na vrcholu Toku už zůstala na čele jen trojice se Stoškem. V nejtěžším 18% stoupání před  Borskou hájovnou na 30 km zaútočil opět Stošek a sólově si dojel pro vítězství. Na druhém místě dojel se ztrátou 2 minuty Tomáš Kalojíros a s dalšími 40 sekundami juniorský reprezentant Německa Henri Uhlig. Závodu se zúčastnilo i přes chladné počasí celkem 247 závodníků v kategoriích Silnice/ Roadcup , MTB / Galaxy Stevens série  a IL Sano cup pro žáky. Výsledky závodu na www.4timing.cz.

ROADCUP  - 63km VC Kovovýroba Dezort

ženy Z1 - 15 a více let

1. 127 Doležalová Hana 1977 AC SPARTA PRAHA 2:26:51 -

2. 45 Milec Jiřincová Jana 1986 Praha 4 - Modřany 2:26:54 +00:03

3. 43 Matlášková Jana 1966 Cyklo Jiřička / České Budějovice 2:42:46 +15:55

4. 126 Foltová Helena 1979 RPR Římov 2:48:04 +21:13

5. 1 Adámková Dana 1980 Diablo sport Český Krumlov 3:00:25 +33:34

6. 69 Vinšálková Tereza 1978 Hradecký Spinning Klub 3:04:40 +37:49

7. 145 Kryžková Jaroslava 1976 3:08:41 +41:50

8. 148 Janovská Linda 1979 3:13:58 +47:07

9. 60 STRNADOVÁ Alexandra 2001 CK Příbram - Fany GASTRO 3:18:59 +52:08

10. 26 Ježdíková Jana 1978 4:21:00 +114:09

 

Junioři / Kadeti 15 - 18 let

1. 119 Uhlig Henri 2001 RSC Kelheim 1:56:05 -

2. 105 Rubáš Matouš 2004 AC SPARTA PRAHA 2:08:05 +12:00

3. 139 Hák Jakub 2004 Kulhavý team 2:15:55 +19:50

4. 136 Janas Adam 2003 TJ Sokol Holé vrchy 2:27:39 +31:34

5. 114 Švejdar Marco 2004 TJ Plamen Chodov 2:58:27 +62:22

6. 102 Plesinec Roman 2002 SK Petřín Plzeň 3:02:36 +66:31

7. 104 READE ADAM 2004 PENCO 3:06:53 +70:48

 

muži A1 - 19 - 39 let

1. 112 Stošek Martin 1994 Vitalo Future Cycling 1:53:21 -

2. 29 Kalojíros Tomáš 1994 AC Sparta Praha cycling 1:55:22 +02:01

3. 66 Tyrpekl Karel 1999 TUFO Pardus Prostějov 2:00:30 +07:09

4. 88 Honsa František 2000 AC SPARTA PRAHA 2:00:33 +07:12

5. 117 Stohr Jan 1991 AC Sparta Praha 2:00:33 +07:12

6. 5 Davies Joshua 1997 CC London 2:03:04 +09:43

7. 55 Schuhler Tomas 1994 AC SPARTA PRAHA 2:04:12 +10:51

8. 38 Malán Petr 1995 AC Sparta Praha 2:07:31 +14:10

9. 94 Novák Vít 1989 CFC Kladno 2:07:32 +14:11

10. 137 Štemberk Jáchym 2000 RBB Force 2:07:38 +14:17

11. 83 Černohorský David 1996 AC Sparta Praha cycling akademy 2:07:45 +14:24

12. 107 Rugovac Denis 1993 Tufo Pardus Prostějov 2:07:53 +14:32

13. 73 Volf Michal 2000 AC SPARTA PRAHA 2:08:03 +14:42

14. 120 Uhlig Oscar 2000 RSC Kelheim 2:10:35 +17:14

15. 84 Černý Jiří 1988 Ac Sparta Praha Cycling Academy 2:11:02 +17:41

16. 97 Maroušek František 1995 AC Sparta Praha 2:11:30 +18:09

17. 116 Stohr Pavel 1991 AC Sparta Praha 2:12:01 +18:40

18. 79 Baier Jiří 1984 AC Sparta Praha cycling akademie 2:15:19 +21:58

19. 134 Strasser Michael 1983 Racing 4 charity 2:15:25 +22:04

20. 128 Markes Jirka 1987 Trimet Dobříš 2:15:42 +22:21

21. 27 Jiřinec Jiří 1981 Bikeinvest Cycling Team 2:15:51 +22:30

22. 19 Hořejší Josef 1995 Rožmitál 2:17:17 +23:56

23. 138 Zháňal Pavel 1988 Bikeinvest Cycling Team 2:17:46 +24:25

24. 118 Fiala Petr 1995 AC Sparta Praha 2:20:02 +26:41

25. 109 Ryba Jan 1995 AC Sparta Praha 2:20:02 +26:41

26. 133 Kulhánek Jan 1985 Kladruby 2:24:24 +31:03

27. 12 Havlíček Václav 1984 Aglue systém s.r.o. 2:26:11 +32:50

28. 132 Valenta Michal 1987 Cyklo Jiřička 2:28:17 +34:56

29. 23 Jeníček Martin 1988 Žižkovský tygři 2:29:45 +36:24

30. 62 Škola Pavel 1986 Plzeň 2:30:49 +37:28

31. 74 Vopat jun. Jan 1981 Diablo sport Český Krumlov 2:32:58 +39:37

32. 96 Macháček Vítězslav 1981 Nutrend - EuroOil Ltm 2:35:41 +42:20

33. 35 Kyndl Lukáš 1993 BSK racing team 2:40:15 +46:54

34. 44 Melka Lukáš 1983 Mýto 2:41:04 +47:43

35. 129 Candra Václav 2000 Zbiroh 2:42:20 +48:59

36. 122 Procházka Radek 1982 Eleven Cube Riders 2:46:32 +53:11

37. 72 Vlk Karel 1980 CK Kramolín 2:47:53 +54:32

38. 4 Brož Ondřej 1992 Praha 2:47:56 +54:35

39. 34 Krotil Radek 1983 Aglue systém s.r.o. 2:49:16 +55:55

40. 63 Štěpánek Michal 1981 2:51:52 +58:31

41. 3 Blümel Tomáš 1991 Active tour team 2:57:46 +64:25

42. 87 Hlaváček David 1987 Hrádek 3:00:54 +67:33

43. 16 Hnětkovský Jiří 1986 Dobřany 3:02:39 +69:18

44. 15 Hnětkovský Zdeněk 1982 Dobřany 3:18:24 +85:03

45. 59 Strieženec Martin 1985 Bike Terror Crew 3:18:59 +85:38

46. 76 Wimler David 1992 Zweirad Janger 3:30:32 +97:11

47. 50 Matějka Pepa 2000 Sedlice 3:41:20 +107:59

muži C1 - 40 - 49 let

1. 67 Uličný Vladimír 1974 2:04:36 -

2. 89 Horváth Miroslav 1976 AC Sparta Praha cycling akademie 2:04:36 +00:00

3. 101 Plechata Radek 1977 Sezimovo Ústí 2:05:05 +00:29

4. 57 Slaník Martin 1970 LAPIERRE 2:07:37 +03:01

5. 95 Kuchař Přemysl 1977 AC Sparta Praha cykloakademie 2:07:41 +03:05

6. 68 Viktora Jan 1978 SB Cyklo Olympia 2:10:41 +06:05

7. 144 Halík Jaroslav 1971 Veloservis team 2:10:46 +06:10

8. 52 Průcha Bedřich 1973 SportRaces Isaac Team 2:11:26 +06:50

9. 58 Stehlík Petr 1977 Rajec 100% Trek 2:11:31 +06:55

10. 130 Salaquarda František 1975 Bikestrike 2:11:37 +07:01

11. 131 Jiřička Miroslav 1972 Cyklo Jiřička 2:11:40 +07:04

12. 143 Horký David 1973 RCH Norimberg 2:15:05 +10:29

13. 18 Holubec Jakub 1972 Mariánské Lázně 2:15:38 +11:02

14. 51 Ploner Robert 1977 RPR Římov 2:15:46 +11:10

15. 30 Kejzlar Stanislav 1977 2:16:04 +11:28

16. 121 Pexa Tomas 1978 Plzeň 2:21:03 +16:27

17. 123 Kudweis Petr 1971 Písek 2:23:31 +18:55

18. 140 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning Klub 2:26:23 +21:47

19. 71 Vlček Petr 1971 CK Vinohradské Šlapky 2:26:24 +21:48

20. 49 Pěnkava Milan 1973 Ski Nordic Mariánské Lázně 2:28:13 +23:37

21. 110 Rydval Michal 1974 AC Sparta academia 2:29:54 +25:18

22. 64 Tichy Jakub 1971 Černošice 2:30:28 +25:52

23. 2 Bílý Pavel 1972 2:34:00 +29:24

24. 125 Šindelár Ladislav 1976 Stark cycling team 2:38:17 +33:41

25. 65 Tůma Tomáš 1977 Mýto 2:44:48 +40:12

26. 37 LOUDA Stanislav 1977 WWW.COREX.CZ 2:46:55 +42:19

27. 42 Matějka Josef 1977 Sedlice 2:56:44 +52:08

28. 22 Jeníček Robert 1974 Bob cyklo team 2:58:28 +53:52

29. 28 Juráň Karel 1974 Diablo sport Český Krumlov 3:00:26 +55:50

30. 14 Helt Tomáš 1978 3:05:52 +61:16

31. 39 Marek David 1975 kutná hora 3:08:42 +64:06

32. 6 Dvořák Karel 1979 KOVO BELFÍN CYKLO TEAM, z.s. 3:11:13 +66:37

33. 25 Ježdík Jindřich 1975 4:21:00 +136:24

muži D1 - 50 a více let

1. 142 Halamka Jiří 1964 CK Kramolín 2:11:53 -

2. 124 Mullen Michael 1966 2:17:49 +05:56

3. 93 Kalojíros Tondáno 1968 Be.maniax 2:17:52 +05:59

4. 80 Běhounek Michal 1967 Veloservis team 2:23:33 +11:40

5. 46 Okruhlica Petr 1969 Praha 10 2:30:17 +18:24

6. 31 Khek Roman 1967 Kraken team Dobříš 2:30:18 +18:25

7. 33 Král Josef 1954 Kbely cycling team 2:30:27 +18:34

8. 32 Klabouch jan 1959 AC Sparta cycling akademie 2:30:32 +18:39

9. 36 Laňka Karel 1968 Písek 2:33:32 +21:39

10. 135 Uhlig Steffen 1965 RSC Kelheim 2:39:57 +28:04

11. 48 Peltan Zdeněk 1959 Cyklo Jiřička / České Budějovice 2:43:34 +31:41

12. 40 Margold Jan 1952 2:45:10 +33:17

13. 10 Greguš Antonín 1955 Skinordic Mariánské Lázně 2:50:03 +38:10

14. 75 Vopat st. Jan 1954 Diablo sport Český Krumlov 2:50:26 +38:33

15. 41 Mašín Karel 1953 Sobín 2:55:27 +43:34

16. 24 Jermolajev Igor 1962 CK Vinojradské Šlapky 2:56:02 +44:09

17. 7 Feferle František 1961 Čistý sport 2:59:34 +47:41

18. 141 Král Pavel 1968 Plzeň 3:05:28 +53:35

19. 146 Tserendoru Baasanbayar 1967 CK Vinohradské Šlapky 3:05:34 +53:41

 

Galaxy serie MTB - 53km

 

mládež Z3 - juniorky 15 - 18 let

1. 292 Holubová Adéla 2002 kola-bbm.cz 2:15:24 -

2. 215 Furchová Lucie 2001 Furch racing 3:10:52 +55:28

ženy F2 - 40 a více let

1. 313 Žídeková Jana 1978 Cyklotrenink.com 2:19:29 -

2. 271 Charvátová Kateřina 1976 AC Sparta Praha B 2:43:57 +24:28

3. 257 Valdmanová Lenka 1978 Ski nordic Mariánské Lázně 2:56:51 +37:22

4. 298 Kresslová Štěpánka 1978 Cykloklub Zálany 3:02:54 +43:25

5. 260 Vnuková Jaroslava 1951 BSK racing 3:33:32 +74:03

6. 235 Mojžíšová Jaroslava 1955 SportRaces-ISAAC Team 3:39:12 +79:43

7. 255 Tůmová Katka 1974 JSEM JEDNO UCHO 4:06:00 +106:31

ženy Z2 - 19 - 39 let

1. 217 Charvátová Jana 1983 AGRO 21 3:31:53 -

mládež M3- junioři 15 - 18 let

1. 293 Horak Dominik 2001 Dolní roveň 2:05:45 -

2. 317 Kovaříček Vojtěch 2002 Kulhavý team 2:12:29 +06:44

3. 290 LUKEŠ Jan 2004 CARLA-KUPKOLO 2:29:35 +23:50

4. 291 KRUPKA Štěpán 2003 CARLA-KUPKOLO 2:34:03 +28:18

5. 286 Švandrlík Jakub 2004 alltraining.cz 2:40:37 +34:52

muži A2 - 19 - 39 let

1. 278 ŠORM Jiří 1997 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 1:56:26 -

2. 300 Vopat Milan 1999 Ski a Bike Radotín 1:59:47 +03:21

3. 297 Morgenstein Libor 1983 Cyklotrenink.com 2:01:46 +05:20

4. 237 Pakandl Ladislav 1981 Kola Pakandl 2:01:55 +05:29

5. 210 Doležal Vladislav 1999 Maloja Rocky Mountain 2:03:28 +07:02

6. 218 Jasan Lukáš 1980 Velosport Domažlice 2:03:30 +07:04

7. 219 Hlůžek Radim 1992 Skibikecentrum.cz team 2:03:30 +07:04

8. 279 Markvart Vladislav 1996 MS Bike Academy racing 2:03:39 +07:13

9. 284 Šneberger Jan 1985 TT Příbram 2:06:25 +09:59

10. 295 Hochmut Milan 1987 Grill Míšov 2:06:42 +10:16

11. 289 Vlček Jiří 1991 Redfrog Bikeinvest 2:12:17 +15:51

12. 323 Zachata Vojtěch 1981 Messenger 2:12:24 +15:58

13. 322 Vít Martin 1980 Radynebike,cz 2:13:21 +16:55

14. 251 Šusta Jan 1985 Česká spořitelna 2:15:19 +18:53

15. 229 Ledvina Václav 1982 Velosport Domažlice 2:15:52 +19:26

16. 232 Maly Miroslav 1980 GHOST Team 2:19:22 +22:56

17. 262 Bednařík Jan 1981 Kross Bikeranch Team 2:19:36 +23:10

18. 204 Batysta Marek 1983 Galaxy Cyklošvec Stevens 2:19:39 +23:13

19. 211 Doležal Václav 1996 Maloja - Rocky Mountain 2:21:39 +25:13

20. 248 Svoboda Josef 1981 WWW.COREX.CZ 2:22:05 +25:39

21. 222 Jung Patrik 1995 Jabkoty Kdyně 2:27:43 +31:17

22. 315 Vacek Zdeněk 1988 Praha 2:29:29 +33:03

23. 319 Cupl Tomáš 1983 Team max 2:31:32 +35:06

24. 275 Kratochvíl Martin 1983 Zaječov 2:35:09 +38:43

25. 250 Šůcha Jan 1981 SK 321start Plzeň 2:36:51 +40:25

26. 265 Dufek David 1980 Rafael Warpeco 2:39:04 +42:38

27. 240 Procházka Milan 1985 Žebrák 2:42:00 +45:34

28. 312 Trojan Tomáš 1986 AC SPARTA PRAHA 2:45:31 +49:05

29. 202 Anděl Martin 1982 Strašice 2:45:44 +49:18

30. 246 Sutr Václav 1981 Žebrák 2:45:48 +49:22

31. 236 Ondrušek Petr 1984 4:14:00 +137:34

muži C2 - 40 - 49 let

1. 299 Istenčin Lukáš 1977 PEtr Čech MTB team 2:03:32 -

2. 220 Jiránek Tomáš 1973 Lawi stars 2:03:37 +00:05

3. 306 Kozák Tomáš 1971 CykloAton 2:06:39 +03:07

4. 318 Neubauer Radim 1977 Eleven mercedes mitas 2:06:44 +03:12

5. 274 Kobes Miroslav 1970 Velosport Domažlice 2:08:17 +04:45

6. 273 Kadleček František 1974 bajker.eu 2:10:02 +06:30

7. 213 Korabaš Milan 1974 MTB Šumava Riders 2:13:53 +10:21

8. 239 Pozler Tomáš 1976 EDPO 2:15:18 +11:46

9. 249 Šturm Rudolf 1978 Velosport Domažlice 2:15:23 +11:51

10. 245 Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem 2:15:51 +12:19

11. 324 Pfeffer Pavel 1978 Author Team Stupno 2:19:24 +15:52

12. 203 Barth Aleš 1972 MS BIKE ACADEMY RACING 2:19:25 +15:53

13. 233 Marek Libor 1975 MTB Šumava Riders 2:24:47 +21:15

14. 238 Pfeffer Miroslav 1976 Author team Stupno 2:28:23 +24:51

15. 316 Zvolský Ladislav 1978 2:32:06 +28:34

16. 201 Anděl Jiří 1974 Strašice 2:40:53 +37:21

17. 205 Bednář Tomáš 1970 Vrchotovy JANOVICE 2:40:56 +37:24

18. 285 Švandrlík Milan 1972 Zaječov 2:40:56 +37:24

19. 244 Sobotka František 1978 Author Bike Sedláček 2:46:13 +42:41

20. 241 Roman Benedikt 1974 COPR TJ Přeštice 2:46:13 +42:41

21. 206 Čebiš Vladislav 1976 Pavlíkov 2:50:29 +46:57

22. 243 Sedlák Petr 1972 DATA 112 2:53:40 +50:08

23. 214 Furch Aleš 1971 Furch racing 3:10:52 +67:20

24. 221 Jung Milan 1970 Loučim 4:20:00 +136:28

 

muži D2 - 50 více let

1. 301 Šesták Martin 1969 Cyklotrenink.com 2:15:24 -

2. 256 Vála Michal 1968 Rožmitál B.H.A. 2:15:31 +00:07

3. 303 Ježek Kamil 1968 CK Kramolín 2:19:27 +04:03

4. 307 Celerin Ivan 1963 TML 2:19:29 +04:05

5. 231 Mácha Jiří 1969 GHOST team 2:24:47 +09:23

6. 216 Homolka Pavel 1963 TO EUROPE PEK SPORT 2:25:48 +10:24

7. 305 Zámečník Štěpán 1969 Brdská závislost Blovice 2:26:06 +10:42

8. 247 Svoboda Radek 1969 Praha 2:26:39 +11:15

9. 304 Sedláček Jiří 1968 Author Sedláček Pb 2:29:37 +14:13

10. 320 Kraus Vladimír 1960 Jasipbike 2:31:52 +16:28

11. 225 Kroupa Milan 1967 Kross bikeranch team 2:39:00 +23:36

12. 267 Furch Petr 1968 Dolní Hbity 2:39:18 +23:54

13. 212 Ferko Jozef 1965 Podlesí 2:45:43 +30:19

14. 321 Vostracký Karel 1967 Věšín 2:45:49 +30:25

15. 259 VEJVODA Josef 1957 WWW.COREX.CZ 2:50:48 +35:24

16. 227 Kříž Vladimír 1958 Žižkovský tygři 3:11:10 +55:46

17. 228 Kybikás Zdeněk 1960 Beroun 3:16:03 +60:39

18. 226 Kroupa Stanislav 1959 České Budějovice 3:27:51 +72:27

19. 234 Mojžíš Jaromír 1954 SportRaces-ISAAC Team 3:37:21 +81:57

20. 302 Dvořák Petr 1942 Ski Šumava Vimperk 3:39:37 +84:13

21. 208 Černoch Martin 1967 4:22:00 +126:36

 

IL Sano Cup Žáci - 33 km

 

Žákyně

1. 401 Bořánková Lucie 2007 AC Sparta Praha 1:14:05 -

2. 405 Poláková Nela 2008 AC SPARTA PRAHA 1:14:14 +00:09

 

Žáci

1. 403 Kudweis Vít 2005 CK Příbram Fany gastro 1:06:56 -

2. 421 Hladík Petr 2005 SK Petřín Plzeň 1:10:44 +03:48

3. 423 Pešek Adam 2006 SK Petřín Plzeň 1:10:45 +03:48

4. 406 Šafránek Ondřej 2006 AC Sparta Praha 1:10:45 +03:49

5. 409 Záhorec Matěj 2006 AC SPARTA PRAHA 1:14:03 +07:07

6. 402 Klepsa Lukáš 2006 AC Sparta Praha 1:14:11 +07:15

7. 416 Kohout Milan 2006 Březová 1:16:55 +09:59

8. 418 Mencl Felix 2007 SK Petřín Plzeň 1:17:56 +11:00

9. 408 Záhorec Michal 2008 AC SPARTA PRAHA 1:19:43 +12:46

10. 404 Pfeffer Marek 2008 AC Sparta Praha 1:25:37 +18:41

11. 422 Marek Jiří 2007 KC Kutná hora 1:26:57 +20:01

 

U6W děvčata do 6 let - 2 okruhy

Dívky do 6 let

1. 435 Kejzlarová Pavlína 2013 04:35 -

2. 428 Radová Eliška 2013 Kunratice 04:43 +00:08

3. 432 Schusová Eliška 2014 Řevnice 05:43 +01:08

4. 434 Poláková Julie 2014 AC SPARTA PRAHA 06:40 +02:05

5. 431 Krotilová Rozálie 2016 Aglue systém s.r.o. 06:05 -1 LAP

U6M chlapci do 6 let - 3 okruhy

 

Kluci do 6 let

1. 448 Szöllös Samuel 2013 ADASTRA Cycling Team 08:22 -

2. 414 Šilhán Vlastimil 2014 Strašice 09:33 +01:11

3. 447 Melka Tomáš 2013 Mýto 09:36 +01:13

4. 424 Havel Eliáš 2015 ADASTRA Cycling Team 11:08 +02:45

5. 426 Vyleta Jan 2014 Author Team Stupno 12:30 +04:07

6. 440 Havlíček Matěj 2015 Aglue systém s.r.o. 13:45 +05:23

7. 410 Král Adam 2016 AC SPARTA PRAHA 06:14 -2 LAP

DNS 441 Havlíček Lukáš 2017 Aglue systém s.r.o. 01:17 -3 LAP

 

U9W děvčata 7 - 9 let U9M 4

dívky 7-9 let

1. 411 Králová Eliška 2010 AC SPARTA PRAHA 08:03 -

2. 412 Krocová Valerie 2010 AC SPARTA PRAHA 08:38 +00:35

3. 429 Hornová Františka 2012 AC SPARTA PRAHA 08:50 +00:47

4. 425 Havlová Eliška 2010 ADASTRA Cycling Team 09:04 +01:01

5. 433 Schusová Marie 2011 Řevnice 12:12 +04:09

6. 427 Vyletová Lucie 2012 Author Team Stupno 08:21 -1 LAP

U9M chlapci 7 - 9 let M1 5 okruhů

 

Kluci

1. 436 Rada Vojtěch 2010 Kunratice 09:04 -

2. 430 Horn Josef 2010 AC SPARTA PRAHA 09:09 +00:05

3. 450 Szolles Stefan 2010 09:11 +00:07

4. 449 Bednařík Vojtěch 2011 Kross Bikeranch Team Junior 09:50 +00:46

5. 444 Polák Šimon 2011 AC SPARTA PRAHA 10:29 +01:25

6. 417 Vlk David 2010 kola-bbm.cz 10:43 +01:39

7. 446 Melka David 2010 Author Team Stupno 10:48 +01:44

8. 415 Přibáň Ondřej 2011 Strašice 10:23 -2 LAP

Počet závodníků: 247

 

Silnice  Roadcup absolutně- 63km

1. 112 Stošek Martin muži A1 - 19 - 39 let 1994 Vitalo Future Cycling 1:53:21 -

2. 29 Kalojíros Tomáš muži A1 - 19 - 39 let 1994 AC Sparta Praha cycling 1:55:22 +2:01

3. 119 Uhlig Henri Junioři 15 - 18 let 2001 RSC Kelheim 1:56:05 +2:44

4. 66 Tyrpekl Karel muži A1 - 19 - 39 let 1999 TUFO Pardus Prostějov 2:00:30 +7:09

5. 88 Honsa František muži A1 - 19 - 39 let 2000 AC SPARTA PRAHA 2:00:33 +7:12

6. 117 Stohr Jan muži A1 - 19 - 39 let 1991 AC Sparta Praha 2:00:33 +7:12

7. 5 Davies Joshua muži A1 - 19 - 39 let 1997 CC London 2:03:04 +9:43

8. 55 Schuhler Tomas muži A1 - 19 - 39 let 1994 AC SPARTA PRAHA 2:04:12 +10:51

9. 67 Uličný Vladimír muži C1 - 40 - 49 let 1974 2:04:36 +11:15

10. 89 Horváth Miroslav muži C1 - 40 - 49 let 1976 AC Sparta Praha cycling 2:04:36 +11:15

11. 101 Plechata Radek muži C1 - 40 - 49 let 1977 Sezimovo Ústí 2:05:05 +11:44

12. 38 Malán Petr muži A1 - 19 - 39 let 1995 AC Sparta Praha 2:07:31 +14:10

13. 94 Novák Vít muži A1 - 19 - 39 let 1989 CFC Kladno 2:07:32 +14:11

14. 57 Slaník Martin muži C1 - 40 - 49 let 1970 LAPIERRE 2:07:37 +14:16

15. 137 Štemberk Jáchym muži A1 - 19 - 39 let 2000 RBB Force 2:07:38 +14:17

16. 95 Kuchař Přemysl muži C1 - 40 - 49 let 1977 AC Sparta Praha 2:07:41 +14:20

17. 83 Černohorský David muži A1 - 19 - 39 let 1996 AC Sparta Praha cycling 2:07:45 +14:24

18. 107 Rugovac Denis muži A1 - 19 - 39 let 1993 Tufo Pardus Prostějov 2:07:53 +14:32

19. 73 Volf Michal muži A1 - 19 - 39 let 2000 AC SPARTA PRAHA 2:08:03 +14:42

20. 105 Rubáš Matouš Junioři 15 - 18 let 2004 AC SPARTA PRAHA 2:08:05 +14:44

21. 120 Uhlig Oscar muži A1 - 19 - 39 let 2000 RSC Kelheim 2:10:35 +17:14

22. 68 Viktora Jan muži C1 - 40 - 49 let 1978 SB Cyklo Olympia 2:10:41 +17:20

23. 144 Halík Jaroslav muži C1 - 40 - 49 let 1971 Veloservis team 2:10:46 +17:25

24. 84 Černý Jiří muži A1 - 19 - 39 let 1988 Ac Sparta Praha Cycling 2:11:02 +17:41

25. 52 Průcha Bedřich muži C1 - 40 - 49 let 1973 SportRaces Isaac Team 2:11:26 +18:05

26. 97 Maroušek František muži A1 - 19 - 39 let 1995 AC Sparta Praha 2:11:30 +18:09

27. 58 Stehlík Petr muži C1 - 40 - 49 let 1977 Rajec 100% Trek 2:11:31 +18:10

28. 130 Salaquarda František muži C1 - 40 - 49 let 1975 Bikestrike 2:11:37 +18:16

29. 131 Jiřička Miroslav muži C1 - 40 - 49 let 1972 Cyklo Jiřička 2:11:40 +18:19

30. 142 Halamka Jiří muži D1 - 50 a více let 1964 CK Kramolín 2:11:53 +18:32

31. 116 Stohr Pavel muži A1 - 19 - 39 let 1991 AC Sparta Praha 2:12:01 +18:40

32. 143 Horký David muži C1 - 40 - 49 let 1973 RCH Norimberg 2:15:05 +21:44

33. 79 Baier Jiří muži A1 - 19 - 39 let 1984 AC Sparta Praha cycling 2:15:19 +21:58

34. 134 Strasser Michael muži A1 - 19 - 39 let 1983 Racing 4 charity 2:15:25 +22:04

35. 18 Holubec Jakub muži C1 - 40 - 49 let 1972 Mariánské Lázně 2:15:38 +22:17

36. 128 Markes Jirka muži A1 - 19 - 39 let 1987 Trimet Dobříš 2:15:42 +22:21

37. 51 Ploner Robert muži C1 - 40 - 49 let 1977 RPR Římov 2:15:46 +22:25

38. 27 Jiřinec Jiří muži A1 - 19 - 39 let 1981 Bikeinvest Cycling Team 2:15:51 +22:30

39. 139 Hák Jakub Junioři 15 - 18 let 2004 Kulhavý team 2:15:55 +22:34

40. 30 Kejzlar Stanislav muži C1 - 40 - 49 let 1977 2:16:04 +22:43

41. 19 Hořejší Josef muži A1 - 19 - 39 let 1995 Rožmitál 2:17:17 +23:56

42. 138 Zháňal Pavel muži A1 - 19 - 39 let 1988 Bikeinvest Cycling Team 2:17:46 +24:25

43. 124 Mullen Michael muži D1 - 50 a více let 1966 2:17:49 +24:28

44. 93 Kalojíros Tondáno muži D1 - 50 a více let 1968 Be.maniax 2:17:52 +24:31

45. 118 Fiala Petr muži A1 - 19 - 39 let 1995 AC Sparta Praha 2:20:02 +26:41

46. 109 Ryba Jan muži A1 - 19 - 39 let 1995 AC Sparta Praha 2:20:02 +26:41

47. 121 Pexa Tomas muži C1 - 40 - 49 let 1978 Plzeň 2:21:03 +27:42

48. 123 Kudweis Petr muži C1 - 40 - 49 let 1971 Písek 2:23:31 +30:10

49. 80 Běhounek Michal muži D1 - 50 a více let 1967 Veloservis team 2:23:33 +30:12

50. 133 Kulhánek Jan muži A1 - 19 - 39 let 1985 Kladruby 2:24:24 +31:03

51. 12 Havlíček Václav muži A1 - 19 - 39 let 1984 Aglue systém s.r.o. 2:26:11 +32:50

52. 140 Komberec Aleš muži C1 - 40 - 49 let 1979 Hradecký Spinning Klub 2:26:23 +33:02

53. 71 Vlček Petr muži C1 - 40 - 49 let 1971 CK Vinohradské Šlapky 2:26:24 +33:03

54. 127 Doležalová Hana ženy Z1 - 15 a více let 1977 AC SPARTA PRAHA 2:26:51 +33:30

55. 45 Milec Jiřincová Jana ženy Z1 - 15 a více let 1986 Praha 4 - Modřany 2:26:54 +33:33

56. 136 Janas Adam Junioři 15 - 18 let 2003 TJ Sokol Holé vrchy 2:27:39 +34:18

57. 49 Pěnkava Milan muži C1 - 40 - 49 let 1973 Ski Nordic Mariánské Lázně 2:28:13 +34:52

58. 132 Valenta Michal muži A1 - 19 - 39 let 1987 Cyklo Jiřička 2:28:17 +34:56

59. 23 Jeníček Martin muži A1 - 19 - 39 let 1988 Žižkovský tygři 2:29:45 +36:24

60. 110 Rydval Michal muži C1 - 40 - 49 let 1974 AC Sparta academia 2:29:54 +36:33

61. 46 Okruhlica Petr muži D1 - 50 a více let 1969 Praha 10 2:30:17 +36:56

62. 31 Khek Roman muži D1 - 50 a více let 1967 Kraken team Dobříš 2:30:18 +36:57

63. 33 Král Josef muži D1 - 50 a více let 1954 Kbely cycling team 2:30:27 +37:06

64. 64 Tichy Jakub muži C1 - 40 - 49 let 1971 Černošice 2:30:28 +37:07

65. 32 Klabouch jan muži D1 - 50 a více let 1959 AC Sparta cycling akademie 2:30:32 +37:11

66. 62 Škola Pavel muži A1 - 19 - 39 let 1986 Plzeň 2:30:49 +37:28

67. 74 Vopat jun. Jan muži A1 - 19 - 39 let 1981 Diablo sport Český Krumlov 2:32:58 +39:37

68. 36 Laňka Karel muži D1 - 50 a více let 1968 Písek 2:33:32 +40:11

69. 2 Bílý Pavel muži C1 - 40 - 49 let 1972 2:34:00 +40:39

70. 96 Macháček Vítězslav muži A1 - 19 - 39 let 1981 Nutrend - EuroOil Ltm 2:35:41 +42:20

71. 125 Šindelár Ladislav muži C1 - 40 - 49 let 1976 Stark cycling team 2:38:17 +44:56

72. 135 Uhlig Steffen muži D1 - 50 a více let 1965 RSC Kelheim 2:39:57 +46:36

73. 35 Kyndl Lukáš muži A1 - 19 - 39 let 1993 BSK racing team 2:40:15 +46:54

74. 44 Melka Lukáš muži A1 - 19 - 39 let 1983 Mýto 2:41:04 +47:43

75. 129 Candra Václav muži A1 - 19 - 39 let 2000 Zbiroh 2:42:20 +48:59

76. 43 Matlášková Jana ženy Z1 - 15 a více let 1966 Cyklo Jiřička / České 2:42:46 +49:25

77. 48 Peltan Zdeněk muži D1 - 50 a více let 1959 Cyklo Jiřička / České 2:43:34 +50:13

78. 65 Tůma Tomáš muži C1 - 40 - 49 let 1977 Mýto 2:44:48 +51:27

79. 40 Margold Jan muži D1 - 50 a více let 1952 2:45:10 +51:49

80. 122 Procházka Radek muži A1 - 19 - 39 let 1982 Eleven Cube Riders 2:46:32 +53:11

81. 37 LOUDA Stanislav muži C1 - 40 - 49 let 1977 WWW.COREX.CZ 2:46:55 +53:34

82. 72 Vlk Karel muži A1 - 19 - 39 let 1980 CK Kramolín 2:47:53 +54:32

83. 4 Brož Ondřej muži A1 - 19 - 39 let 1992 Praha 2:47:56 +54:35

84. 126 Foltová Helena ženy Z1 - 15 a více let 1979 RPR Římov 2:48:04 +54:43

85. 34 Krotil Radek muži A1 - 19 - 39 let 1983 Aglue systém s.r.o. 2:49:16 +55:55

86. 10 Greguš Antonín muži D1 - 50 a více let 1955 Skinordic Mariánské Lázně 2:50:03 +56:42

87. 75 Vopat st. Jan muži D1 - 50 a více let 1954 Diablo sport Český Krumlov 2:50:26 +57:05

88. 63 Štěpánek Michal muži A1 - 19 - 39 let 1981 2:51:52 +58:31

89. 41 Mašín Karel muži D1 - 50 a více let 1953 Sobín 2:55:27 +62:06

90. 24 Jermolajev Igor muži D1 - 50 a více let 1962 CK Vinojradské Šlapky 2:56:02 +62:41

91. 42 Matějka Josef muži C1 - 40 - 49 let 1977 Sedlice 2:56:44 +63:23

92. 3 Blümel Tomáš muži A1 - 19 - 39 let 1991 Active tour team 2:57:46 +64:25

93. 114 Švejdar Marco Junioři 15 - 18 let 2004 TJ Plamen Chodov 2:58:27 +65:06

94. 22 Jeníček Robert muži C1 - 40 - 49 let 1974 Bob cyklo team 2:58:28 +65:07

95. 7 Feferle František muži D1 - 50 a více let 1961 Čistý sport 2:59:34 +66:13

96. 1 Adámková Dana ženy Z1 - 15 a více let 1980 Diablo sport Český Krumlov 3:00:25 +67:04

97. 28 Juráň Karel muži C1 - 40 - 49 let 1974 Diablo sport Český Krumlov 3:00:26 +67:05

98. 87 Hlaváček David muži A1 - 19 - 39 let 1987 Hrádek 3:00:54 +67:33

99. 102 Plesinec Roman Junioři 15 - 18 let 2002 SK Petřín Plzeň 3:02:36 +69:15

100. 16 Hnětkovský Jiří muži A1 - 19 - 39 let 1986 Dobřany 3:02:39 +69:18

101. 69 Vinšálková Tereza ženy Z1 - 15 a více let 1978 Hradecký Spinning Klub 3:04:40 +71:19

102. 141 Král Pavel muži D1 - 50 a více let 1968 Plzeň 3:05:28 +72:07

103. 146 Tserendoru muži D1 - 50 a více let 1967 CK Vinohradské Šlapky 3:05:34 +72:13

104. 14 Helt Tomáš muži C1 - 40 - 49 let 1978 3:05:52 +72:31

105. 104 READE ADAM Junioři 15 - 18 let 2004 PENCO 3:06:53 +73:32

106. 145 Kryžková Jaroslava ženy Z1 - 15 a více let 1976 3:08:41 +75:20

107. 39 Marek David muži C1 - 40 - 49 let 1975 kutná hora 3:08:42 +75:21

108. 6 Dvořák Karel muži C1 - 40 - 49 let 1979 KOVO BELFÍN CYKLO 3:11:13 +77:52

109. 148 Janovská Linda ženy Z1 - 15 a více let 1979 3:13:58 +80:37

110. 15 Hnětkovský Zdeněk muži A1 - 19 - 39 let 1982 Dobřany 3:18:24 +85:03

111. 60 STRNADOVÁ ženy Z1 - 15 a více let 2001 CK Příbram - Fany GASTRO 3:18:59 +85:38

112. 59 Strieženec Martin muži A1 - 19 - 39 let 1985 Bike Terror Crew 3:18:59 +85:38

113. 76 Wimler David muži A1 - 19 - 39 let 1992 Zweirad Janger 3:30:32 +97:11

114. 50 Matějka Pepa muži A1 - 19 - 39 let 2000 Sedlice 3:41:20 +107:59

115. 25 Ježdík Jindřich muži C1 - 40 - 49 let 1975 4:21:00 +147:39

116. 26 Ježdíková Jana ženy Z1 - 15 a více let 1978 4:21:00 +147:39

 

MTB  Galaxy serie - 53km

1. 278 ŠORM Jiří muži A2 - 19 - 39 let 1997 BITTERS SUPERIOR 1:56:26 -

2. 300 Vopat Milan muži A2 - 19 - 39 let 1999 Ski a Bike Radotín 1:59:47 +3:21

3. 297 Morgenstein Libor muži A2 - 19 - 39 let 1983 Cyklotrenink.com 2:01:46 +5:20

4. 237 Pakandl Ladislav muži A2 - 19 - 39 let 1981 Kola Pakandl 2:01:55 +5:29

5. 210 Doležal Vladislav muži A2 - 19 - 39 let 1999 Maloja Rocky Mountain 2:03:28 +7:02

6. 218 Jasan Lukáš muži A2 - 19 - 39 let 1980 Velosport Domažlice 2:03:30 +7:04

7. 219 Hlůžek Radim muži A2 - 19 - 39 let 1992 Skibikecentrum.cz team 2:03:30 +7:04

8. 299 Istenčin Lukáš muži C2 - 40 - 49 let 1977 PEtr Čech MTB team 2:03:32 +7:06

9. 220 Jiránek Tomáš muži C2 - 40 - 49 let 1973 Lawi stars 2:03:37 +7:11

10. 279 Markvart Vladislav muži A2 - 19 - 39 let 1996 MS Bike Academy racing 2:03:39 +7:13

11. 293 Horak Dominik mládež M3- junioři 15 - 18 2001 Dolní roveň 2:05:45 +9:19

12. 284 Šneberger Jan muži A2 - 19 - 39 let 1985 TT Příbram 2:06:25 +9:59

13. 306 Kozák Tomáš muži C2 - 40 - 49 let 1971 CykloAton 2:06:39 +10:13

14. 295 Hochmut Milan muži A2 - 19 - 39 let 1987 Grill Míšov 2:06:42 +10:16

15. 318 Neubauer Radim muži C2 - 40 - 49 let 1977 Eleven mercedes mitas 2:06:44 +10:18

16. 274 Kobes Miroslav muži C2 - 40 - 49 let 1970 Velosport Domažlice 2:08:17 +11:51

17. 273 Kadleček František muži C2 - 40 - 49 let 1974 bajker.eu 2:10:02 +13:36

18. 289 Vlček Jiří muži A2 - 19 - 39 let 1991 Redfrog Bikeinvest 2:12:17 +15:51

19. 323 Zachata Vojtěch muži A2 - 19 - 39 let 1981 Messenger 2:12:24 +15:58

20. 317 Kovaříček Vojtěch mládež M3- junioři 15 - 18 2002 Kulhavý team 2:12:29 +16:03

21. 322 Vít Martin muži A2 - 19 - 39 let 1980 Radynebike,cz 2:13:21 +16:55

22. 213 Korabaš Milan muži C2 - 40 - 49 let 1974 MTB Šumava Riders 2:13:53 +17:27

23. 239 Pozler Tomáš muži C2 - 40 - 49 let 1976 EDPO 2:15:18 +18:52

24. 251 Šusta Jan muži A2 - 19 - 39 let 1985 Česká spořitelna 2:15:19 +18:53

25. 249 Šturm Rudolf muži C2 - 40 - 49 let 1978 Velosport Domažlice 2:15:23 +18:57

26. 301 Šesták Martin muži D2 - 50 více let 1969 Cyklotrenink.com 2:15:24 +18:58

27. 292 Holubová Adéla mládež Z3 - juniorky 15 - 2002 kola-bbm.cz 2:15:24 +18:58

28. 256 Vála Michal muži D2 - 50 více let 1968 Rožmitál B.H.A. 2:15:31 +19:05

29. 245 Sobotka Jiří muži C2 - 40 - 49 let 1979 Rožmitál pod Třemšínem 2:15:51 +19:25

30. 229 Ledvina Václav muži A2 - 19 - 39 let 1982 Velosport Domažlice 2:15:52 +19:26

31. 232 Maly Miroslav muži A2 - 19 - 39 let 1980 GHOST Team 2:19:22 +22:56

32. 324 Pfeffer Pavel muži C2 - 40 - 49 let 1978 Author Team Stupno 2:19:24 +22:58

33. 203 Barth Aleš muži C2 - 40 - 49 let 1972 MS BIKE ACADEMY 2:19:25 +22:59

34. 303 Ježek Kamil muži D2 - 50 více let 1968 CK Kramolín 2:19:27 +23:01

35. 307 Celerin Ivan muži D2 - 50 více let 1963 TML 2:19:29 +23:03

36. 313 Žídeková Jana ženy F2 - 40 a více let 1978 Cyklotrenink.com 2:19:29 +23:03

37. 262 Bednařík Jan muži A2 - 19 - 39 let 1981 Kross Bikeranch Team 2:19:36 +23:10

38. 204 Batysta Marek muži A2 - 19 - 39 let 1983 Galaxy Cyklošvec Stevens 2:19:39 +23:13

39. 211 Doležal Václav muži A2 - 19 - 39 let 1996 Maloja - Rocky Mountain 2:21:39 +25:13

40. 248 Svoboda Josef muži A2 - 19 - 39 let 1981 WWW.COREX.CZ 2:22:05 +25:39

41. 233 Marek Libor muži C2 - 40 - 49 let 1975 MTB Šumava Riders 2:24:47 +28:21

42. 231 Mácha Jiří muži D2 - 50 více let 1969 GHOST team 2:24:47 +28:21

43. 216 Homolka Pavel muži D2 - 50 více let 1963 TO EUROPE PEK SPORT 2:25:48 +29:22

44. 305 Zámečník Štěpán muži D2 - 50 více let 1969 Brdská závislost Blovice 2:26:06 +29:40

45. 247 Svoboda Radek muži D2 - 50 více let 1969 Praha 2:26:39 +30:13

46. 222 Jung Patrik muži A2 - 19 - 39 let 1995 Jabkoty Kdyně 2:27:43 +31:17

47. 238 Pfeffer Miroslav muži C2 - 40 - 49 let 1976 Author team Stupno 2:28:23 +31:57

48. 315 Vacek Zdeněk muži A2 - 19 - 39 let 1988 Praha 2:29:29 +33:03

49. 290 LUKEŠ Jan mládež M3- junioři 15 - 18 2004 CARLA-KUPKOLO 2:29:35 +33:09

50. 304 Sedláček Jiří muži D2 - 50 více let 1968 Author Sedláček Pb 2:29:37 +33:11

51. 319 Cupl Tomáš muži A2 - 19 - 39 let 1983 Team max 2:31:32 +35:06

52. 320 Kraus Vladimír muži D2 - 50 více let 1960 Jasipbike 2:31:52 +35:26

53. 316 Zvolský Ladislav muži C2 - 40 - 49 let 1978 2:32:06 +35:40

54. 291 KRUPKA Štěpán mládež M3- junioři 15 - 18 2003 CARLA-KUPKOLO 2:34:03 +37:37

55. 275 Kratochvíl Martin muži A2 - 19 - 39 let 1983 Zaječov 2:35:09 +38:43

56. 250 Šůcha Jan muži A2 - 19 - 39 let 1981 SK 321start Plzeň 2:36:51 +40:25

57. 225 Kroupa Milan muži D2 - 50 více let 1967 Kross bikeranch team 2:39:00 +42:34

58. 265 Dufek David muži A2 - 19 - 39 let 1980 Rafael Warpeco 2:39:04 +42:38

59. 267 Furch Petr muži D2 - 50 více let 1968 Dolní Hbity 2:39:18 +42:52

60. 286 Švandrlík Jakub mládež M3- junioři 15 - 18 2004 alltraining.cz 2:40:37 +44:11

61. 201 Anděl Jiří muži C2 - 40 - 49 let 1974 Strašice 2:40:53 +44:27

62. 205 Bednář Tomáš muži C2 - 40 - 49 let 1970 Vrchotovy JANOVICE 2:40:56 +44:30

63. 285 Švandrlík Milan muži C2 - 40 - 49 let 1972 Zaječov 2:40:56 +44:30

64. 240 Procházka Milan muži A2 - 19 - 39 let 1985 Žebrák 2:42:00 +45:34

65. 271 Charvátová Kateřina ženy F2 - 40 a více let 1976 AC Sparta Praha B 2:43:57 +47:31

66. 312 Trojan Tomáš muži A2 - 19 - 39 let 1986 AC SPARTA PRAHA 2:45:31 +49:05

67. 212 Ferko Jozef muži D2 - 50 více let 1965 Podlesí 2:45:43 +49:17

68. 202 Anděl Martin muži A2 - 19 - 39 let 1982 Strašice 2:45:44 +49:18

69. 246 Sutr Václav muži A2 - 19 - 39 let 1981 Žebrák 2:45:48 +49:22

70. 321 Vostracký Karel muži D2 - 50 více let 1967 Věšín 2:45:49 +49:23

71. 244 Sobotka František muži C2 - 40 - 49 let 1978 Author Bike Sedláček 2:46:13 +49:47

72. 241 Roman Benedikt muži C2 - 40 - 49 let 1974 COPR TJ Přeštice 2:46:13 +49:47

73. 206 Čebiš Vladislav muži C2 - 40 - 49 let 1976 Pavlíkov 2:50:29 +54:03

74. 259 VEJVODA Josef muži D2 - 50 více let 1957 WWW.COREX.CZ 2:50:48 +54:22

75. 243 Sedlák Petr muži C2 - 40 - 49 let 1972 DATA 112 2:53:40 +57:14

76. 257 Valdmanová Lenka ženy F2 - 40 a více let 1978 Ski nordic Mariánské Lázně 2:56:51 +60:25

77. 298 Kresslová Štěpánka ženy F2 - 40 a více let 1978 Cykloklub Zálany 3:02:54 +66:28

78. 215 Furchová Lucie mládež Z3 - juniorky 15 - 2001 Furch racing 3:10:52 +74:26

79. 214 Furch Aleš muži C2 - 40 - 49 let 1971 Furch racing 3:10:52 +74:26

80. 227 Kříž Vladimír muži D2 - 50 více let 1958 Žižkovský tygři 3:11:10 +74:44

81. 228 Kybikás Zdeněk muži D2 - 50 více let 1960 Beroun 3:16:03 +79:37

82. 226 Kroupa Stanislav muži D2 - 50 více let 1959 České Budějovice 3:27:51 +91:25

83. 217 Charvátová Jana ženy Z2 - 19 - 39 let 1983 AGRO 21 3:31:53 +95:27

84. 260 Vnuková Jaroslava ženy F2 - 40 a více let 1951 BSK racing 3:33:32 +97:06

85. 234 Mojžíš Jaromír muži D2 - 50 více let 1954 SportRaces-ISAAC Team 3:37:21 +100:55

86. 235 Mojžíšová Jaroslava ženy F2 - 40 a více let 1955 SportRaces-ISAAC Team 3:39:12 +102:46

87. 320 Dvořák Petr muži D2 - 50 více let 1942 Ski Šumava Vimperk 3:39:37 +103:11

88. 255 Tůmová Katka ženy F2 - 40 a více let 1974 JSEM JEDNO UCHO 4:06:00 +129:34

89. 236 Ondrušek Petr muži A2 - 19 - 39 let 1984 4:14:00 +137:34

90. 221 Jung Milan muži C2 - 40 - 49 let 1970 Loučim 4:20:00 +143:34

91. 208 Černoch Martin muži D2 - 50 více let 1967 4:22:00 +145:34

Žáci IL SANO Cup - 33 km

1. 403 Kudweis Vít Žáci 2005 CK Příbram Fany gastro 1:06:56 -

2. 421 Hladík Petr Žáci 2005 SK Petřín Plzeň 1:10:44 +3:48

3. 423 Pešek Adam Žáci 2006 SK Petřín Plzeň 1:10:45 +3:48

4. 406 Šafránek Ondřej Žáci 2006 AC Sparta Praha 1:10:45 +3:49

5. 409 Záhorec Matěj Žáci 2006 AC SPARTA PRAHA 1:14:03 +7:07

6. 401 Bořánková Lucie Žákyně 2007 AC Sparta Praha 1:14:05 +7:09

7. 402 Klepsa Lukáš Žáci 2006 AC Sparta Praha 1:14:11 +7:15

8. 405 Poláková Nela Žákyně 2008 AC SPARTA PRAHA 1:14:14 +7:18

9. 416 Kohout Milan Žáci 2006 Březová 1:16:55 +9:59

10. 418 Mencl Felix Žáci 2007 SK Petřín Plzeň 1:17:56 +11:00

11. 408 Záhorec Michal Žáci 2008 AC SPARTA PRAHA 1:19:43 +12:46

12. 404 Pfeffer Marek Žáci 2008 AC Sparta Praha 1:25:37 +18:41

13. 422 Marek Jiří Žáci 2007 KC Kutná hora 1:26:57 +20:01

 

U6W děvčata do 6 let - 2 okruhy

1. 435 Kejzlarová Pavlína Dívky do 6 let 2013 04:35 -

2. 428 Radová Eliška Dívky do 6 let 2013 Kunratice 04:43 +08

3. 432 Schusová Eliška Dívky do 6 let 2014 Řevnice 05:43 +1:08

4. 434 Poláková Julie Dívky do 6 let 2014 AC SPARTA PRAHA 06:40 +2:05

5. 431 Krotilová Rozálie Dívky do 6 let 2016 Aglue systém s.r.o. 06:05 -1 LAP

U6M chlapci do 6 let - 3 okruhy

1. 448 Szöllös Samuel Kluci do 6 let 2013 ADASTRA Cycling Team 08:22 -

2. 414 Šilhán Vlastimil Kluci do 6 let 2014 Strašice 09:33 +1:11

3. 447 Melka Tomáš Kluci do 6 let 2013 Mýto 09:36 +1:13

4. 424 Havel Eliáš Kluci do 6 let 2015 ADASTRA Cycling Team 11:08 +2:45

5. 426 Vyleta Jan Kluci do 6 let 2014 Author Team Stupno 12:30 +4:07

6. 440 Havlíček Matěj Kluci do 6 let 2015 Aglue systém s.r.o. 13:45 +5:23

7. 410 Král Adam Kluci do 6 let 2016 AC SPARTA PRAHA 06:14 -2 LAP

DNS 441 Havlíček Lukáš Kluci do 6 let 2017 Aglue systém s.r.o. 01:17 -3 LAP

 

U9W děvčata 7 - 9 let U9M 4

1. 411 Králová Eliška dívky 7-9 let 2010 AC SPARTA PRAHA 08:03 -

2. 412 Krocová Valerie dívky 7-9 let 2010 AC SPARTA PRAHA 08:38 +35

3. 429 Hornová Františka dívky 7-9 let 2012 AC SPARTA PRAHA 08:50 +47

4. 425 Havlová Eliška dívky 7-9 let 2010 ADASTRA Cycling Team 09:04 +1:01

5. 433 Schusová Marie dívky 7-9 let 2011 Řevnice 12:12 +4:09

6. 427 Vyletová Lucie dívky 7-9 let 2012 Author Team Stupno 08:21 -1 LAP

U9M chlapci 7 - 9 let M1 5 okruhů

1. 436 Rada Vojtěch Kluci 2010 Kunratice 09:04 -

2. 430 Horn Josef Kluci 2010 AC SPARTA PRAHA 09:09 +05

3. 450 Szolles Stefan Kluci 2010 09:11 +07

4. 449 Bednařík Vojtěch Kluci 2011 Kross Bikeranch Team Junior09:50 +46

5. 444 Polák Šimon Kluci 2011 AC SPARTA PRAHA 10:29 +1:25

6. 417 Vlk David Kluci 2010 kola-bbm.cz 10:43 +1:39

7. 446 Melka David Kluci 2010 Author Team Stupno 10:48 +1:44

8. 415 Přibáň Ondřej Kluci 2011 Strašice 10:23 -2 LAP

Zdeněk Rubáš

Fotogalerie

 Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Marek Batysta  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Martin Stošek  Martin Stošek  Tomáš Kalojíros  Henri Uhlig RSC Kelheim z Německa  Tomáš Kalojíros a Martin Stošek  Tour de Brdy 2019  Martin Stošek  Marek Batysta  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  1. Martin Stošek  1. Martin Stošek  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019  Tour de Brdy 2019

zpět