Světový pohár v cyklokrosu v Táboře

Světový pohár v cyklokrosu v Táboře byl úspěšný pro závodníky na Stevens. Mezi ženami vyhrála Annemarie Worst, třetí dojela mistryně Evropy Yara Kastelijn, pátá Alice Maria Arzuffi, šestá mistryně světa Sanne Cant.

Na startu se představilo také sedm závodníků Expres CZ - Tufo Teamu Kolín v přilbách a tretrách Catlike a s KMC řetězy. Pět jich hájilo barvy České republiky a dva (Jakub Jenčuš - Muži U23 a Matej Ulík - Muži elite) barvy Slovenska. Své zastoupení měly žluto-černé barvy kolínské stáje ve všech závodních kategoriích. Na kolech Stevens startovala Karolína Bedrníková i další čeští reprezentanri Pavel Bittner a Robert Hula.

Na stánku CYKLOŠVEC byly představeny novinky značek, které distribuuje v Čechách i na Slovensku - Galaxy bike, Stevens Bikes CZ, Totem, Kenda, FOX, Catlike, Nexelo CZ, KMC, M-Wave aj.