Pozvánka na 5. závod Galaxy série „Pálavský krpál“ v Mikulově 4.8.

Vy všichni kdo milujete kolo, Pálavu, mikulovsko a dobrou zábavu si nenechte ujít v sobotu 4.8. - V. ročník Pálavského krpálu. Díky městu Mikulov, které poskytlo prostory letního amfiteátru budeme mít k dispozici skvělé zázemí pro všechny závodníky i diváky.

Závod je určen jak pro hobby cyklisty, kteří si chtějí projet zajímavou 36km trať vedoucí z Mikulova do rakouských příhraničních vesniček, tak pro výkonnostní bikery, kteří pravděpodobně zvolí 62km trať. Pro děti bude připraven závod uvnitř areálu letního amfiteátru.

Motto závodu: Provedeme Vás tím nejkrásnějším koutem jižní Moravy i rakouského příhraničí. Pojedete po stopách Lichtenštejnů, mezi vinohrady i po úbočích Pálavy.

Trasy závodu vedou ze 70 % po lesních a polních pohraničních cestách a z 30 % po silnicích Mikulova a okolí. Stejně jako tři předešlé ročníky bude i tento součástí prestižní cyklistické soutěže Galaxy-série 2012. 

Start závodu proběhne opět v atraktivním prostředí náměstí města Mikulova, kde budou závodníky povzbuzovat stovky diváků! Jinak je trať stejná jako v minulých letech! Autorem tratě je aktivní úspěšný závodník Milan Bachman.

Pro každého startujícího je připraveno na občerstvovacích stanicích (na trati a v cíli) občerstvení a nealko nápoj, v cíli pak nealko či pivo + porce teplého jídla z kuchyně Hotelu Pavlov. Pro všechny předem registrované pak dárek od pořadatele v podobě 0,75 l láhve skvělého vína z Pálavy (tento dárek obdrží předem registrovaní závodníci při prezentaci). Ceny pro první tři v každé kategorii a bohatá tombola. Přihlášení závodníci mohou kempovat v areálu amfiteátru ZDARMA.
 

Více informací naleznete na www.galaxy-serie.cz a www.pavlof-sport.cz

Galaxy série 2012 pokračuje těmito závody:
4.8. Pálavský krpál - Mikulov
18.8. AVG Náměšťský maraton - Náměšť nad Oslavou 
22.9. Galaxy Kenda Soběslavský maraton 
29.9. Galaxy Catlike Zručský maraton - Kácov

//www.facebook.com/GalaxySerie

 

  

zpět

2022