Pozvánka na 4.závod Galaxy série TREK MTB maraton Přes 3 vrchy Vysočiny 14.7.

Startujeme 14.7.2012 a vše proběhne za podobných podmínek jako v minulých ročnících. Start a cíl na prostranství u Kulturního domu v Horní Cerekvi. Kancelář závodu v KD bude otevřena v pátek 13.7. od 19 do 22 hodin a v sobotu 14.7. od 7 do 10 hodin. Krom hlavního závodu zde bude probíhat i prezence a přihlašování do všech kategorií vložených závodů dětí.

Závod je tradičně součástí seriálů GALAXY série a  VELO maraton série a závodníci s trvalým bydlištěm v kraji Vysočina jsou zařazeni do vyhodnocení nového regionálního seriálu Vysočina Cycling Cup.

V místě startu a cíle bude k vidění doprovodný program, občerstvení a stánky sponzorů s nabídkou různých cyklistických a jiných sportovních potřeb.

MTB maraton Přes 3 vrchy Vysočiny má za sebou sérii deseti ročníků. Je to tedy už pěkný kus historie sportu v Horní Cerekvi. Maraton se vždy u závodníků setkával s kladným ohlasem jak na celkové zázemí a organizaci závodu, ale hlavní atraktivitou maratonu je trať vedoucí v náročném terénu, zkrze lesy a kopce Vysočiny. A my pořadatelé uděláme všecho pro to aby 11. ročník nebyl vyjímkou.

Tak ať Vám to jede!
Josef Frey, ředitel závodu

Info: zde

 

zpět

2022