Nový partner Galaxy série - Hotel Pod skalou Písek

Hotel Pod skalou Písek je vhodným ubytováním nejen pro cyklisty. V závodech Galaxy série letos můžete vyhrát víkendový pobyt o prázdninách pro dva v tomto hotelu v centru Písku u řeky Otavy.

 

Hosté, kteří se chtějí ubytovat v Písku a chtějí být při tom v centru města Písek - doporučujeme tento hotel jako nejlevnější a kvalitní variantu ubytování v Písku.  Hotel je situován na pravém břehu řeky Otavy, 200 m od centra města Písek, v klidném romantickém prostředí chráněné městské památkové zóny. Okolí hotelu Písek nabízí nespočetné množství sportovního, kulturního a zábavného vyžití. Podrobný popis těchto aktivit naleznete v kategoriích Tipy na výlet a možnosti v okolí.
Hotel je vhodný pro ubytování v Písku turistů i cyklistů, kteří chtějí poznat krásy města Písek. Je zde nespočet cyklistických tras.
 
Z hotelu v Písku je krásný výhled na řeku Otavu, která protéká městem Písek, Podskalský jez a městský ostrov.
Ubytování v hotelu v Písku provozujeme již několik let a náš hotel v Písku má historickou tradici a dobrou pověst.

 

Ubytování v hotelu v Písku


Hotel má k dispozici 17 pokojů. Jedná se o jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a k dispozici je WIFI připojení.

 

Stravování v hotelu Pod skalou Písek


Stravování přímo v hotelu zajištěno není, ale v objektu našeho hotelu se nachází krásná stylová restaurace. Pro hosty  zde může být zajištěna i snídaně. Dále vám velmi rádi doporučíme zajímavé restaurace v centru města. Například vyhlášená Staročeská Krčma.

 

Dostupnost hotelu od centra města Písek


- centrum města 5 min. pěší chůze od ubytování Písek 
- historický most 10 min. pěší chůze
- plovárna 5 min. naproti Hotelu Písek

 

Rezervace :

Tel.
+ 420 382 214 753 (recepce)
+ 420 382 212 666 (kancelář) na tomto čísle je i fax

 

Rezervace a další info: www.hotelpodskalou.cz

 

zpět

2022