Fox Galaxy maraton Prachatice vyhráli Ladislav Fabišovský a Kája Polívková

2.závod Galaxy série v Prachaticích stejně jako první v Tálíně vyhráli Ladislav Fabišovský a Kája Polívková 

Trasa 63 km

1 Ženy Z1 (19 - 34let) 45 KÖNIGSMARKOVÁ Petra   GS Jistebnice 3:18:58
2 Ženy Z1 (19 - 34let) 42 VAŇKOVÁ Tereza   MKV sport 3:21:54
3 Ženy Z1 (19 - 34let) 51 ANDRLOVÁ Martina   PLZEŇ 3:27:30
1 Ženy H1 (nad 35 let) 46 POLÍVKOVÁ Kája   TREK - SALOMON 2:59:57
2 Ženy H1 (nad 35 let) 48 CANDROVÁ Hedvika   Planet Toys Cycling 3:41:05
3 Ženy H1 (nad 35 let) 49 KORDAČOVÁ Zuzana   Tryskomyši 3:46:14
1 Muži A1 (19 - 29 let) 142 SÝKORA Jan   TOYOTA Dolák MTB team 2:30:29
2 Muži A1 (19 - 29 let) 4 BAMBULA Stanislav   ČEZ Cyklo Team Tábor 2:32:23
3 Muži A1 (19 - 29 let) 9 STRIEŽENEC Martin   Explosiw Bike Team 2:33:36
1 Muži B1 (30 - 39 let) 7 FABIŠOVSKÝ Ladislav   Madeta Fitnees/Specialized 2:28:54
2 Muži B1 (30 - 39 let) 18 OUDES Pavel   BIKESTRIKE.COM 2:29:34
3 Muži B1 (30 - 39 let) 19 JANŮ Martin   Velosport Valenta Scott Team 2:30:08
1 Muži C1 (40 - 49 let) 74 HOFMANN Friedrich   Haderer Sports / Oeler 2:29:13
2 Muži C1 (40 - 49 let) 22 POLÁK Martin   GS Jistebnice 2:39:35
3 Muži C1 (40 - 49 let) 175 TOMÁŠEK Jaroslav   All Training 2:42:37
1 Muži D1 (nad 50 let) 33 BŘEZINA Petr   Kutná Hora 2:44:45
2 Muži D1 (nad 50 let) 65 FRIEDL Leo   RSV Grafenau 3:06:23
3 Muži D1 (nad 50 let) 35 HOMOLKA Jiří   Dům barev Český Krumlov 3:08:29



Trasa 47 km

1 Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let)   MONDLOVÁ Kateřina CZE        SKSV SKI klub Šumava 2:15:59
2 Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let)   NOVÁKOVÁ Veronika CZE        ATOMBIKE Trek racing team 2:52:18
3 Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let)   DRAHOVZALOVÁ Markéta CZE        ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 2:53:07
1 Ženy Z2 (19 - 34let)   GRABMÜLLEROVÁ Aneta CZE        Labe Tri Klub 2:37:16
2 Ženy Z2 (19 - 34let)   JANDOVÁ Klára CZE        DURATEC Plzen 2:41:58
3 Ženy Z2 (19 - 34let)   STEINBACHOVÁ Běla CZE        Planet Toys Cycling 2:58:37
1 Ženy H2 (nad 35 let)   HASELBAUEROVÁ Anna CZE        ŠVEC CYKLO TEAM SOBĚSLAV 2:33:37
2 Ženy H2 (nad 35 let)   HODÁŇOVÁ Jitka CZE        SK PRIMA Polička 2:36:09
3 Ženy H2 (nad 35 let)   DUŠKOVA štěpánka CZE        sk vlaška dobříš 2:38:12
1 Mládež M3 (junioři 15 - 18 let)   MINKA Jakub CZE        MotoŠikule CITIZEN 1:54:09
2 Mládež M3 (junioři 15 - 18 let)   DEJMEK Martin CZE        ČEZ Cyklo Team Tábor 1:58:49
3 Mládež M3 (junioři 15 - 18 let)   KŘÍŽ Václav CZE        Neplachov 2:04:04
1 Muži A2 (19 - 29 let)   HRON Milan CZE        Eurofoam 1:56:12
2 Muži A2 (19 - 29 let)   KUČERA Jan CZE        INKOSPOR-TEAM 1:57:45
3 Muži A2 (19 - 29 let)   ANDRLE David CZE        Velosport Valenta Scott Team 1:58:50
1 Muži B2 (30 - 39 let)   ŠAROUN Libor CZE        CKK Znojmo 2:02:55
2 Muži B2 (30 - 39 let)   PÍSKO Jan CZE        Dům barev Český Krumlov 2:03:01
3 Muži B2 (30 - 39 let)   DIVIŠ Jiří CZE        CT Saunabar H. Cerekev 2:03:54
1 Muži C2 (40 - 49 let)   MENTL Jan CZE        Eng Plzeň 2:00:45
2 Muži C2 (40 - 49 let)   MIKESKA Ondřej CZE        TOYOTA 2:03:22
3 Muži C2 (40 - 49 let)   LEPIČ Martin CZE        MotoŠikule CITIZEN 2:03:56
1 Muži D2 (50 - 59 let)   MITGUTSCH Kurt AUT        RAD U. NABE UNION OEPPING-HT 2:10:32
2 Muži D2 (50 - 59 let)   KOTRBA Jaroslav CZE        GS Jistebnice 2:11:19
3 Muži D2 (50 - 59 let)   BUBLA Ladislav CZE        MILEVSKO 2:12:21
1 Muži E2 (nad 60 let)   HERAL Vít CZE        Černý Dub 2:16:11
2 Muži E2 (nad 60 let)   SVOBODA Miroslav CZE        Cycling team Sokol Kbely 2:17:06
3 Muži E2 (nad 60 let)   BARTÁK Vladimír CZE        Šrouby, matice - Bártová Prachatice 2:20:57
1 Tandemy   KORCH + JELÍNEK Martin + Libor CZE        MTB Ježíkov 3:04:02
2 Tandemy   HRONEK-KROPÍK Jaroslav-Ladislav CZE        Galaxy Bike Tálín 3:27:33




Foto: zde a www.facebook.com/BikeStream.cz

Kompletní výsledky:  zde

zpět