Fox Galaxy maraton Prachatice 2012 - závod pro ty, kteří se chtějí na biku bavit!

Po roce vás zveme do Prachatic, kde jsou připravené dvě nové trasy maratonu. Maratonu, na kterém sice není nic zadarmo, ale požitek z absolvování stojí za to.  Navzdory stále postupujícímu projektu „Za lesy vyasfaltované“ jsme se pokusili postavit nové trasy tak, aby na nich bylo minimum toho černého nesmyslu, kterého se nedostává na silnicích pro auta, ale v lesích je toho stále víc…

Obě trasy nabídnou krásné výhledy na šumavská panoramata, sjezdy rychlé i technické, ale i něco toho stoupání, bez kterého by závod nebyl závodem. Jedna trasa bude delší a ta druhá kratší, abyste si je nepletli! :) Na obou trasách bude samozřejmě menší občerstvení, na dlouhé dokonce dvě! A v cíli si budete moci k  Birellu vybrat ze třech jídel něco většího.

Pro ty, kteří  se umístí na prvních třech místech, je připraveno něco drobností. Připraveny jsou tradičně i atypické kategorie, aby na stupně vítězů mohli vystoupat i ti, kteří nemohou trénovat hodiny denně, ale kolo je pro něj zábavou. A tak se opět vyhlásí:

-           „smolný vrchař“ – ten, který na Libín (1096 m . n. m. ) vystoupá jako 13. (na dlouhé trase!)

-          „Kategorie pořadatele“, ve které si na bednu dojdou pro ceny ti, kteří si na dlouhé trase dojedou v absolutním pořadí pro první tři místa druhé poloviny hodnocených (je to krkolomné, ale snad pochopitelné, pokud pojede 100 lidí a budou hodnoceni, pak v této kategorii dostanou ceny 51., 52., a 53.) , u této kategorie POZOR! , do konce závodu není jasné, kdo v ní uspěje!

A tak jak to děláme vždy, maximum cen půjde do tomboly!

A nezapomeňte si plavky!!! Po předložení startovního čísla u pokladny plaveckého bazénu platíte pouze symbolických 10,- Kč vstupné a to na celou hodinu pobytu v bazénu!

Pro ubytování chtivé závodníky nabízí hotel Albatros Active , //hotelalbatros.cz/active/ – v těsné blízkosti prostoru startu i cíle – 10% slevu na ubytování po předložení startovního čísla. Akce platí do konce červa 2012, lze se tedy ubytovat se slevou i mimo termín maratonu.

Závod, který je závodníky řazen mezi nejlépe značené, se na vás těší i se svými pořadateli a věří, že opět nezklame!

Více informací na www.galaxy-serie.cz

 

Tomáš Novák

zpět

2022