Foto a výsledky z Galaxy Petyša Tour 2012

3.závod Galaxy série v Rožnově pod Radhoštěm vyhráli Ondřej Fojtík a Lucie Macíková 

Výsledky

58 km - muži absolutně
1. FOJTÍK Ondřej (Toyota Dolák) 2:23:56
2. IVANOV Nikola (cafenaninni.cz MTB) +0:00,1
3. KACINA Branislav (CK Aluplast Team) 6:08
4. KOBLASA Matin (Golds gym-Cyklopoint Brno) +8:37
5. HYNEČEK Michal (Merida Biking Team) +8:45

58 km - ženy absolutně
1. MACÍKOVÁ Lucie (Ghost-Mojekolo.cz) 3:13:01
2. KÖNIGSMARKOVÁ Petra (GS Jistebnice)+1:28
3. STODŮLKOVÁ Denisa (Česká spořitelna Specialized) +1:59
4. MATLÁŠKOVÁ Jana (Galaxy CykloŠvec) +2:41
5. BEDNAŘÍKOVÁ Jana (SK Přerov) +2:42

30 km - muži absolutně
1. RUBIČ Daniel (Inkospor Team GT) 1:15:40
2. MINKA Jakub (MotoŠikule-CITIZEN) +2:45
3. KUČERA Jan (Inkospor Team) +3:21

30 km - ženy absolutně
1. JAVOROVÁ Lucie (CT Hvozdná) 1:33:09
2. SVĚRÁKOVÁ Jana (Uniqa jihlava) +0:44
3. KNÁPKOVÁ Denisa (VRV TEAM) +4:46



Další foto: www.galaxy-serie.cz/rs/fotogalerie/ 

Trat Kategorie KatPos Jmeno     Klub Cas Zpozdeni
Děti do 6 let Dívky 1 CIBULKOVÁ Tereza     ATOM BIKE 0:01:34 0:00:00
Děti do 6 let Dívky 2 STUDÝNKOVÁ Klára     Pravčice 0:01:37 0:00:03
Děti do 6 let Dívky 3 SAMOHÝLOVÁ Kateřina       0:01:49 0:00:15
Děti do 6 let Chlapci 1 KATRŇÁK Štěpán       0:01:23 0:00:00
Děti do 6 let Chlapci 2 GAJDOŠ Štěpán     Bystřice p. H. 0:01:23 0:00:00
Děti do 6 let Chlapci 3 SOLANSKÝ Karel       0:01:27 0:00:04
Děti 7 - 9 let Dívky 1 ŠPIČKOVÁ Adéla       0:01:59 0:00:00
Děti 7 - 9 let Dívky 2 POKORNÁ Petra       0:02:10 0:00:11
Děti 7 - 9 let Dívky 3 PYTLOVÁ Eva     SK Bag bike 0:02:14 0:00:15
Děti 7 - 9 let Chlapci 1 TUREK Vojtěch     Lyko 0:01:54 0:00:00
Děti 7 - 9 let Chlapci 2 JURAJDA Adam       0:01:56 0:00:02
Děti 7 - 9 let Chlapci 3 ZATLOUKAL Jan     Olomouc 0:02:01 0:00:06
Mladší žactvo Mladší žákyně 1 PYTLOVÁ Markéta     SK Bag bike 0:04:03 0:00:00
Mladší žactvo Mladší žákyně 2 JANŮ Kamila     VELOSPORT Valenta SCOTT Team 0:04:17 0:00:14
Mladší žactvo Mladší žáci 1 VAVŘÍK Michael     Bike pro racing 0:03:45 0:00:00
Mladší žactvo Mladší žáci 2 ARLT Karel     ŠVEC CYKLO TEAM SOBĚSLAV 0:03:52 0:00:06
Starší žactvo Starší žákyně 1 ŠVECOVÁ Denisa       0:07:49 0:00:00
Starší žactvo Starší žákyně 2 NOVÁKOVÁ Nikola     GS cyklo Jistebnice 0:08:28 0:00:39
Starší žactvo Starší žákyně 3 NOVÁKOVÁ Kristina     GS cyklo Jistebnice 0:08:55 0:01:06
Starší žactvo Starší žáci 1 HAŠEK Daniel     SK Bag bike 0:07:30 0:00:00
Starší žactvo Starší žáci 2 PELIKÁN Tomáš     Lo Hrachovec 0:07:44 0:00:13
Starší žactvo Starší žáci 3 BÍLEK Lukáš     Kroměříž 0:09:48 0:02:17
B - 30km Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let) 1 KNÁPKOVÁ Denisa     VRV TEAM 1:37:55 0:00:00
B - 30km Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let) 2 KRUPOVÁ Lucie     VRV TEAM 1:40:51 0:02:55
B - 30km Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let) 3 KUČEROVÁ Monika     Bike pro racing 1:45:43 0:07:47
B - 30km Ženy Z2 (19 - 34let) 1 JAVOROVÁ Lucie     CT Hvozdná 1:33:09 0:00:00
B - 30km Ženy Z2 (19 - 34let) 2 SVĚRÁKOVÁ Jana     Uniqa jihlava 1:33:53 0:00:44
B - 30km Ženy Z2 (19 - 34let) 3 SOLANSKÁ Martina     MTB Rysová 1:37:56 0:04:46
B - 30km Ženy H2 (nad 35 let) 1 HOLZNEROVÁ Petra     Orel Valašské Klobouky 1:46:21 0:00:00
B - 30km Ženy H2 (nad 35 let) 2 MALIŇÁKOVÁ Eva     KOBRA Vsetín 2:00:29 0:14:07
B - 30km Ženy H2 (nad 35 let) 3 KUSÁKOVÁ Alena     PEV Zlín 2:04:08 0:17:47
B - 30km Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1 MINKA Jakub     MotoŠikule-CITIZEN 1:18:25 0:00:00
B - 30km Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 2 VYKOUKAL Marek     4Ever - Cyklo Bulis 1:21:45 0:03:19
B - 30km Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 3 STUDENOVSKÝ Radek     GS cyklo Jistebnice 1:25:34 0:07:08
B - 30km Muži A2 (19 - 29 let) 1 RUBIČ Daniel     Inkospor team GT 1:15:40 0:00:00
B - 30km Muži A2 (19 - 29 let) 2 KUČERA Jan     Inkospor team 1:19:01 0:03:21
B - 30km Muži A2 (19 - 29 let) 3 ANDRLE David     VELOSPORT Valenta SCOTT Team 1:20:58 0:05:17
B - 30km Muži B2 (30 - 39 let) 1 VIDECKÝ Karel     Max cursor 1:20:09 0:00:00
B - 30km Muži B2 (30 - 39 let) 2 ŠAROUN Libor     ckk znojmo 1:20:10 0:00:01
B - 30km Muži B2 (30 - 39 let) 3 DŘEVOJÁNEK Jan     VALMEZBIKE 1:20:58 0:00:49
B - 30km Muži C2 (40 - 49 let) 1 LEPIČ Martin     MotoŠikule CITIZEN 1:22:24 0:00:00
B - 30km Muži C2 (40 - 49 let) 2 SCHMIED Bedřich     Předboj 1:30:39 0:08:15
B - 30km Muži C2 (40 - 49 let) 3 ONDRÁČEK Libor       1:30:49 0:08:24
B - 30km Muži D2 (50 - 59 let) 1 ZBRAWEK Zdeněk     Valachbajk team Kašava 1:32:40 0:00:00
B - 30km Muži D2 (50 - 59 let) 2 ZMUDA Jan     Lokomotiva Krnov 1:35:53 0:03:12
B - 30km Muži D2 (50 - 59 let) 3 DÜRRER Libor     Ostrava 1:40:49 0:08:09
B - 30km Muži E2 (nad 60 let) 1 HERAL Vít     Černý Dub 1:30:46 0:00:00
B - 30km Muži E2 (nad 60 let) 2 SVOBODA Miroslav     Cycling team Sokol Kbely 1:32:13 0:01:27
B - 30km Muži E2 (nad 60 let) 3 JILJÍ Krkoška     MTB Ondřejník 1:42:22 0:11:35
A - 58km Ženy Z1 (19 - 34let) 1 MACÍKOVÁ Lucie     Moje kolo 3:13:01 0:00:00
A - 58km Ženy Z1 (19 - 34let) 2 KÖNIGSMARKOVÁ Petra     GS Jistebnice 3:14:29 0:01:28
A - 58km Ženy Z1 (19 - 34let) 3 STODŮLKOVÁ Denisa     Česká spořitelna specialized MTB team 3:15:01 0:01:59
A - 58km Ženy H1 (nad 35 let) 1 MATLÁŠKOVÁ Jana     Galaxy CykloŠvec 3:15:42 0:00:00
A - 58km Ženy H1 (nad 35 let) 2 FOJTÁŠKOVÁ Lada     Beskyd bike 3:22:46 0:07:03
A - 58km Ženy H1 (nad 35 let) 3 PETRŮJOVÁ Bohunka     VSK Vsetín 3:23:41 0:07:58
A - 58km Muži A1 (19 - 29 let) 1 IVANOV Nikola     cafenaninni.cz MTB 2:23:56 0:00:00
A - 58km Muži A1 (19 - 29 let) 2 HYNEČEK Michal     merida Biking Team 2:32:41 0:08:45
A - 58km Muži A1 (19 - 29 let) 3 KOBLIHA Ondřej     Madeta Fitness/Specialized 2:35:23 0:11:27
A - 58km Muži B1 (30 - 39 let) 1 FOJTÍK Ondřej     Tyota Dolák 2:23:56 0:00:00
A - 58km Muži B1 (30 - 39 let) 2 KOBLASA Matin     Golds gym-Cyklopoint Brno 2:32:33 0:08:37
A - 58km Muži B1 (30 - 39 let) 3 ISTENČIN Lukáš     Červené Pečky 2:36:09 0:12:13
A - 58km Muži C1 (40 - 49 let) 1 KACINA Branislav     CK aluplast team 2:30:04 0:00:00
A - 58km Muži C1 (40 - 49 let) 2 ŠVEHLA Miloslav     BIKE SPORT servis Opava 2:35:48 0:05:43
A - 58km Muži C1 (40 - 49 let) 3 SLÁNSKÝ René     VSK Vsetín 2:37:05 0:07:01
A - 58km Muži D1 (nad 50 let) 1 HRUBÝ Tomáš     Gold´s Gym - Cyklopoint Brno 2:45:53 0:00:00
A - 58km Muži D1 (nad 50 let) 2 BŘEZINA Petr     SKP Olympia Kutná Hora 2:49:55 0:04:01
A - 58km Muži D1 (nad 50 let) 3 SALAČ Petr     AMENITY MTB TEAM 2:54:01 0:08:07

 
Kompletní výsledky: zde


Fotogalerie

 Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Veronika Kutňáková  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012  Galaxy Petyša Tour 2012

zpět

2022