6.závod Galaxy série AVG NÁMĚŠŤSKÝ CYKLOMARATON vyhrál Fait před Gladišem a Haitlem

10 . ročník AVG NÁMĚŠŤSKÉHO CYKLOMARATONU se jel jako 6.závod Galaxy série v Náměšti nad Oslavou. 
Na 89 km dlouhé trati vyhrál Milan Fait /EUROFOAM SPORT TEAM/ před Tomášem Gladišem a Františkem Haitlem
/oba Galaxy CykloŠvec/

Milan Fajt (Eurofoam Sport Team) a Soňa Vlachová (MMB) se v absolutním pořadí stali vládci letošního ročníku AVG Náměšťského Cyklomaratonu
 

Výsledky 89 km - trasa A:
1. FAJT Milan (Eurofoam Sport Team) 3:01:17
2. GLADIŠ Tomáš (Galaxy CykloŠvec) +4:53
3. HAITL František (Galaxy CykloŠvec) +5:16
4. HYNEČEK Michal (Merida Biking Team) +7:08
5. RYGL Jaroslav (Merida Biking Team) +8:07


1. VLACHOVÁ Soňa (MMB) 3:38:04
2. POLÍVKOVÁ Kája (Trek-Salomon) 1:57
3. MATLÁŠKOVÁ Jana (Galaxy CykloŠvec) +16:08


Výsledky 41 km - trasa B:

1. STRNAD Václav (Inkospor) 1:25:16
2. VÁŇA Pavel (Tišnov Bikers) +0:27
3. PEŠKA Pavel (CBASE) +0:30


1. KRATOCHVÍLOVÁ Eva (Alpine Pro - Author Team) 1:51:47
2. POPKOVÁ Ivana (KC Hakr Brno) +0:47
3. NEZVEDOVÁ Věra (Cyklo Team Mikulášek Znojmo) +4:35

Výsledky dle kategorií:

Trat Kategorie KatPos Jmeno   Klub Cas  
Děti do 6 let Dívky 1 CIBULKOVÁ Tereza   ATOMBIKE TREK RACING TEAM 0:00:39  
Děti do 6 let Dívky 2 KUKLÍNKOVÁ Anna   Zastávka 0:00:44  
Děti do 6 let Dívky 3 DIVIŠOVÁ Kristýna   CT Sauna Bar Horní Cerekev 0:00:46  
Děti do 6 let Chlapci 1 PAVLÍČEK Petr   Tišnov Bikers 0:00:35  
Děti do 6 let Chlapci 2 ŠMEHLÍK Kryštof   Brno 0:00:35  
Děti do 6 let Chlapci 3 CHMELÍČEK Vlastimil   Náměšť nad Oslavou 0:00:38  
Děti 7 - 9 let Dívky 1 ŠPIČKOVÁ Adéla   Bikestore MTB team 0:01:36  
Děti 7 - 9 let Dívky 2 POKORNÁ Petra   MTB Citrus Team 0:01:36  
Děti 7 - 9 let Dívky 3 MINAŘÍKOVÁ-HRONKOVÁ Klára   Galaxy bike Tálín 0:01:42  
Děti 7 - 9 let Chlapci 1 TUREK Vojtěch   Ly:Ko Prachatice 0:01:29  
Děti 7 - 9 let Chlapci 2 BATELKA Libor     0:01:37  
Děti 7 - 9 let Chlapci 3 HRUBÝ Jiří   Příbor 0:01:37  
Mladší žactvo Mladší žákyně 1 NEZVEDOVÁ Karolína   Cyklo Team Mikulášek Znojmo 0:04:55  
Mladší žactvo Mladší žákyně 2 KOMENDOVÁ Eliška   Třebíč 0:04:56  
Mladší žactvo Mladší žákyně 3 KHEKOVÁ Ann   Kraken team Dobříš 0:05:06  
Mladší žactvo Mladší žáci 1 ARLT Karel   ŠVEC CYKLO TEAM SOBĚSLAV 0:04:36  
Mladší žactvo Mladší žáci 2 ŘIMNÁČ Martin   Z bike team Třeboň 0:04:44  
Mladší žactvo Mladší žáci 3 ČERMÁK David     0:04:46  
Starší žactvo Starší žákyně 1 ŠVECOVÁ Denisa   Šveccykloteam Soběslav 0:09:00  
Starší žactvo Starší žákyně 2 NOVÁKOVÁ Nikola   GS cyklo Jistebnice 0:09:05  
Starší žactvo Starší žákyně 3 NOVÁKOVÁ Kristýna   GS cyklo Jistebnice 0:10:07  
Starší žactvo Starší žáci 1 ŠŤASTA Martin   Pell´s hard bikers 0:07:56  
Starší žactvo Starší žáci 2 PIKL Vladan   Z bike team Třeboň 0:08:01  
Starší žactvo Starší žáci 3 PIKL Martin   Z bike team Třeboň 0:08:05  
B - 41km Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let) 1 NEZVEDOVÁ Věra   Cyklo Team Mikulášek Znojmo 1:56:22  
B - 41km Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let) 2 ZBOŘILOVÁ Eliška   Ly:Ko Prachatice 2:11:47  
B - 41km Mládež Z3 (juniorky 15 - 18 let) 3 NOVÁKOVÁ Veronika   ATOMBIKE TREK RACING TEAM 2:12:59  
B - 41km Ženy Z2 (19 - 34let) 1 KRATOCHVÍLOVÁ Eva   Alpine pro author team 1:51:47  
B - 41km Ženy Z2 (19 - 34let) 2 VACKOVÁ Zuzana   CT SaunaBar Horní Cerekev 1:59:32  
B - 41km Ženy Z2 (19 - 34let) 3 CHROMÁ Romana   Mann + Hummel sport team 2:09:10  
B - 41km Ženy H2 (nad 35 let) 1 POPKOVÁ Ivana   KC Hakr Brno 1:52:34  
B - 41km Ženy H2 (nad 35 let) 2 MAŠKOVÁ Alena   Tišnov Cup 2:02:20  
B - 41km Ženy H2 (nad 35 let) 3 SLÁMOVÁ Jitka   Suchohrdly 2:09:07  
B - 41km Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1 MINKA Jakub   MotoŠikule CITIZEN 1:25:51  
B - 41km Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 2 TOMÁŠ Michal   Třebíč 1:33:18  
B - 41km Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 3 BENC Roman   Mapei cyklo Kaňkovský 1:33:46  
B - 41km Muži A2 (19 - 29 let) 1 STRNAD Václav     1:25:16  
B - 41km Muži A2 (19 - 29 let) 2 VÁŇA Pavel   Tišnov Bikers 1:25:43  
B - 41km Muži A2 (19 - 29 let) 3 PEŠKA Pavel   CBASE 1:25:46  
B - 41km Muži B2 (30 - 39 let) 1 KUCHAŘÍK Milan   Pells team 1:28:52  
B - 41km Muži B2 (30 - 39 let) 2 MIKULÁŠEK Jiří   cykloteam Mikulášek Znojmo 1:30:06  
B - 41km Muži B2 (30 - 39 let) 3 ŠAROUN Libor   ckk znojmo 1:30:11  
B - 41km Muži C2 (40 - 49 let) 1 HERNÍK Petr   Chrt Brno 1:34:10  
B - 41km Muži C2 (40 - 49 let) 2 LEPIČ Martin   MotoŠikule CITIZEN 1:35:22  
B - 41km Muži C2 (40 - 49 let) 3 PRAZÁK Jiří   EUROFOAM SPORT TEAM 1:36:01  
B - 41km Muži D2 (50 - 59 let) 1 MITGUTSCH Kurt   Rad u. Nabe Union Oepping 1:35:26  
B - 41km Muži D2 (50 - 59 let) 2 KORBIČKA Petr   SKY riders 1:39:52  
B - 41km Muži D2 (50 - 59 let) 3 JAWURA Jan   SK Kbely 1:39:57  
B - 41km Muži E2 (nad 60 let) 1 SVOBODA Miroslav   SK Kbely 1:42:45  
B - 41km Muži E2 (nad 60 let) 2 ŠROT Radek   HM Sport Český Krumlov 1:56:46  
B - 41km Muži E2 (nad 60 let) 3 PAVELKA Vladimír   ckk znojmo 1:59:17  
B - 41km Tandemy 1 VOJTĚCH+ŠUK Pavel+jan   ELCO Nymburk 2:00:28  
B - 41km Tandemy 2 HRONEK + BELÁK Jaroslav + Jan   Galaxy bike Tálín 2:05:04  
A - 89km Ženy Z1 (19 - 34let) 1 VLACHOVÁ Soňa   MMB 3:38:04  
A - 89km Ženy Z1 (19 - 34let) 2 KÖNIGSMARKOVÁ Petra   GS Jistebnice 3:54:25  
A - 89km Ženy Z1 (19 - 34let) 3 VAŇKOVÁ Tereza   MKV Sport 4:07:25  
A - 89km Ženy H1 (nad 35 let) 1 POLÍVKOVÁ Kája   TREK SALOMON 3:40:01  
A - 89km Ženy H1 (nad 35 let) 2 MATLÁŠKOVÁ Jana   Galaxy CykloŠvec 3:54:13  
A - 89km Ženy H1 (nad 35 let) 3 PICKOVÁ Michaela   Bikeclinic Cannondale Praha 3:58:43  
A - 89km Muži A1 (19 - 29 let) 1 GLADIŠ Tomáš   Galaxy CykloŠvec 3:06:10  
A - 89km Muži A1 (19 - 29 let) 2 HAITL František   Galaxy CykloŠvec 3:06:33  
A - 89km Muži A1 (19 - 29 let) 3 HYNEČEK Michal   merida Biking Team 3:08:25  
A - 89km Muži B1 (30 - 39 let) 1 FAJT Milan   EUROFOAM SPORT TEAM 3:01:17  
A - 89km Muži B1 (30 - 39 let) 2 FRÝBA Lukáš   Gold´s Gym Cyklopoint Brno 3:12:53  
A - 89km Muži B1 (30 - 39 let) 3 MÜLLER Patrik   BIG SHOCK TEAM 3:17:30  
A - 89km Muži C1 (40 - 49 let) 1 RYGL Jaroslav   merida Biking Team 3:09:24  
A - 89km Muži C1 (40 - 49 let) 2 SCHIFFER Michael   bike - horner.at 3:19:40  
A - 89km Muži C1 (40 - 49 let) 3 POLÁK Martin   GS Jistebnice 3:19:50  
A - 89km Muži D1 (nad 50 let) 1 VRZAL Josef   KC Hakr Brno 3:29:49  
A - 89km Muži D1 (nad 50 let) 2 BŘEZINA Petr   SKP Olympia Kutná Hora 3:34:21  
A - 89km Muži D1 (nad 50 let) 3 ZOUHAR Drahomir   Blansko 3:51:07  


Kompletní výsledky: zde
Průběžné pořadí Galaxy série 2012: zde


Galaxy série 2012 pokračuje těmito závody:

22.9. Galaxy Kenda Soběslavský maraton - Soběslav
29.9. Galaxy Catlike Zručský maraton - Kácov

www.galaxy-serie.cz

www.facebook.com/GalaxySerie



Fotogalerie

 Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012  Náměšť 2012

zpět