Zprávy

« První | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 25 | Poslední »

Světový pohár v cyklokrosu v Táboře

Světový pohár v cyklokrosu v Táboře byl úspěšný pro závodníky na Stevens. Mezi ženami vyhrála Annemarie Worst, třetí dojela mistryně Evropy Yara Kastelijn, pátá Alice Maria Arzuffi, šestá mistryně světa Sanne Cant.

více

Vít Čenovský na kole Galaxy na Novém Zélandu

Nový Zéland zdolává cyklocestovatel Vít Čenovský na kole Galaxy vybaven plášti Kenda, přilbou Nexelo, řetězy KMC a dalšími doplňky od CYKLOŠVEC.

více

Galaxy Skylab 7.0 (test)

Že se cenová dostupnost nemusí vylučovat se sportovností, to dokládá testovaný 29“ hardtail Skylab 7.0 jihočeské značky Galaxy.

více

Tour de Brdy 2019 vyhrál Martin Stošek

Tour de Brdy - Velkou cenu Strašic vyhrál Martin Stošek /Vitalo Future team/ před obhájcem vítězství Tomášem Kalojirosem /AC Sparta Praha/ a Henri Uhligem /RSC Kelheim/ z Německa.

více

Stevens Jura ES 29"

Stevens Jura si v naší kotlině za těch pár let své existence vypracoval pověst dokonalého univerzála, který zvládne náročný maraton i příkrý trail. Doba ale běží a s ní přichází i nové nároky. Jak je na tom letošní verze ES?

více

STEVENS G. BENEDIKT Soběslavský maraton vyhrál Miloš Doubek

Na delší trati vyhrál Miloš Doubek před loňským vítězem Ivanem Rybaříkem /oba Čistý sport/ a Pavlem Staňkem /Apex Bike Mobil Tábor/. Adam Kubík /Cycling Academy Tábor/ vyhrál na kratší trati 32 km.

více

Pozvánka na testování kol a elektrokol 19. a 22.9., 5. a 6.10. 2019

Zveme vás na testování kol a elektrokol 19. a 22.9. do Písku, 5.10. do Strašic na Tour de Brdy a 6.10. do Buzic u Blatné na ukončení cykloturistické sezony.

více

Nová kola GALAXY v prodeji

Doplnili jsme nové modely kol Galaxy - Neptun 20", Ida 20", Pavo 24", Miranda 27,5" - 16" a 18", Norma 26", Portia 26".

více

Foto z Test&Expo v Novém Městě na Moravě

O víkendu 10.-11.8. proběhlo Test&Expo Nové Město na Moravě, kde na stánku CYKLOŠVEC byly k vidění a otestování novinky Galaxy bike, Stevens Bikes, Totem, Catlike, FOX, Marzocchi Suspension, Nexelo CZ, Kenda, KMC, Deda elementi, Cyklostar aj.

více

Nová kola GALAXY právě v prodeji

Naskladnili jsme nové modely kol Galaxy v pestrých barevných designech. Jedná o dětská kola Sputnik 16", Cetis 20" a Ruby 24". Dále pak oblíbený model Merkur 26", který je k dostání ve 4 velikostech rámu. Dámské kolo Vesna 26" ve dvou barevných variantách a velikostech 14", 16" a 18". Mezi dalšími naleznete i kola Venera, Melinda či Andromeda.