Otevírací doba o vánocích v prodejnách a skladu CYKLOŠVEC v Písku, ve Vlašimi a v Č.Budějovicích

V prodejnách CYKLOŠVEC v Písku U Hřebčince 2509 i v Harantově ul. 1317, ve Vlašimi a v Č.Budějovicích je otevřeno před vánoci ve dnech 21.12. a 23.12. i po vánocích 27., 28. a 30.12.2019 a opět od 2.1.2020. Velkoobchodní sklad a servis FOX v Písku bude od 22.12. do 1.1.2019 uzavřen. Otevíráme 2.1.2019. Přejeme Vám hezké Vánoce a šťastný nový rok.

Otevírací doba o Vánocích 

CYKLOŠVEC Písek - Prodejna U Hřebčince 2509

CYKLOŠVEC Písek - Prodejna Harantova 1317

CYKLOŠVEC Vlašim - prodejna

CykloŠvec České Budějovice - Lidická 179

V e-shopu www.cyklosvec.cz najdete nové zimní zboží např. běžecké lyže a vázání Salomon i Sporten a naši vyškolení odborníci na lyžování Vám dobře a ochotně poradí s výběrem lyží, bot, bruslí, snowboardů, hokejek aj. Určitě zde najdete vhodné tipy na vánoční dárky.

V prodejnách CYKLOŠVEC ve Vlašimi a v Písku v Harantově ul. 1317 jsme rozšířili půjčovnu lyží. Nově půjčujeme lyže, boty, hole, přilby na celou sezónu do konce března.
https://www.cyklosvec.cz/pujcovna-pg2_7.php

Ve Vlašimi mimo skiservisu a broušení lyží a snowboardů na novém stroji TFA SHARK 340 Digital nabízíme i broušení bruslí

Nabízíme akční ceny dílů, doplňků a kol Galaxy 2019 i starších modelů. Kola, odrážedla i koloběžky Galaxy najdete i na: www.galaxy-bike.cz.

CYKLOŠVEC nabízí novinky i výprodej sportovního oblečení a termoprádla Progress a oblečení dalších značek.

Využijte náš odborný servis kol a lyží i autorizovaný servis vidlic a tlumičů FOX a Marzocchi.

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví, štěstí a úspěchů.

 

Fotogalerie

 CYKLOŠVEC Písek CYKLOŠVEC Písek CYKLOŠVEC Písek CYKLOŠVEC Písek CYKLOŠVEC Písek CYKLOŠVEC Písek CYKLOŠVEC Písek CYKLOŠVEC Písek CYKLOŠVEC Písek CYKLOŠVEC České Budějovice CYKLOŠVEC České Budějovice CYKLOŠVEC České Budějovice CYKLOŠVEC České Budějovice CYKLOŠVEC České Budějovice CYKLOŠVEC Vlašim CYKLOŠVEC Vlašim CYKLOŠVEC Vlašim CYKLOŠVEC Vlašim

zpět