Odrážedlo Galaxy Nimbus 14" - stabilnější, než kdy jindy

Oblíbené odrážedlo Galaxy Kosmík 12" se dočkalo výrazné inovace v podobě větších kol. Odrážedlo s novým názvem Nimbus má nyní  čtrnáctipalcová nafukovací kola na hliníkových ráfcích a to přináší samá pozitiva. 

Celkově je tak výrazně stabilnější, lépe si vede ve stopě, ze které jen tak neuhne. Velká kola fungují stejně dobře, jako u dospěláckých horáků. Bezpečná a klidná jízda není jediným pozitivem této inovace. Také se bude budoucím cyklistům snáze sjíždět například z chodníku, nebo přejíždět nerovnosti, větší obvod kol znamená lepší průchodnost. Při tom se jedná o dětský rozměr 14x2.125, který se používá na malých bicyklech celkem běžně.

Nimbusy jsou vyrobeny z kvalitní hi-ten oceli, hlavové složení obsahuje pojistku proti přetočení řídítek. Důležité jsou kvalitní brzdy, v tomto případě tedy jedna brzda, a to zadní. Jedná se o účinný V systém v alu provedení. Nově s flexibilními trubičkami, které dávají brzdám větší účinnost.  Dětské ruce je přizpůsobena velikost páky na řídítkách. Stejně tak pohodlná madla, aby se řídítka z rukou jen tak nevysmekla. Řídítka jsou široká 40cm. Výškově je lze nastavit v rozsahu 48-52cm. Sedlo má rozsah výškového nastavení 37 - 46 cm. Délka odrážedla je 94cm, hmotnost je 4,6 kg. Nový Nimbus je nyní již v prodeji v atraktivních výrazných barvách.

Fotogalerie

 Galaxy Nimbus Galaxy Nimbus Galaxy Nimbus Galaxy Nimbus Galaxy Nimbus Galaxy Nimbus Galaxy Nimbus Galaxy Nimbus Galaxy Nimbus Galaxy Nimbus Galaxy Nimbus Galaxy Nimbus Galaxy Nimbus

zpět

2022