Galaxy Atria – Cestovní elektrokolo s výhodami

Možná si vzpomenete na legendární dámskou Libertu s nižším nástupem a menšími koly, ženy je měly rády, jelikož se s nimi dobře vozil třeba nákup a nejen to, prostě kompaktní velikost je praktičtější. Oproti trekovým bicyklům, které jsou postaveny na větších kolech, jsou šestadvacítky pro klasické dámské cestovní kolo vhodnější.

Pro překonávání kratších vzdáleností, kličkování ve městě, i veškerou manipulaci s kolem, zavazadly atd. Nové elektrokolo Galaxy Atria navazuje na předchozí generaci technickými parametry, zapracovalo se především na designu. Šedá a černá verze se žlutými a oranžovými prvky působí svěžím dojmem. Je svařeno z hliníkové slitiny řady 6061. Řídítka jsou umístěna tak, abychom se nad nimi ohýbali jen minimálně. Navíc výšku si můžeme sami nastavit na polohovatelném představci. Pro co nejlepší úchop jsou rukojeti ergonomické, sedmi rychlostní řazení ovládáme otočnou rukojetí. Na řídítkách je také umístěn displej elektropohonu s tlačítky asistence, vše pěkně blízko abychom nemuseli sundávat ruce z  řídítek.

Bohatě polstrované sedlo Galaxy má vzadu umístěné madlo na přenášení. V zadním nosiči je umístěna baterie s kapacitou 13 Ah, uvnitř s japonskými članky Sanyo. Nábojový motor najdeme na zadním kole. Jde o značku 8FUN, tedy čínského velkovýrobce Bafang. 8FUN je takový referenční zadní pohon, používá ho většina výrobců, kteří chtějí používat značkový motor s dostatečnou rezervou ve výkonu. Všechny další komponenty jsou z kvalitní lehké hliníkové slitiny, odpruženou vidlici Suntour NEX lze zamykat páčkou. Kolo se prodává v plné výbavě, včetně LED osvětlení, blatníku a stojánku. Kvalitní osazení, výkonný motor a velkokapacitní baterie jsou zárukou spolehlivosti a dlouhých dojezdů.  Cena je příjemných 24 990 Kč

MIke Koukal

FotogalerieFotogalerie

  Atria Atria Atria Atria Atria Atria Atria Atria Atria Atria Atria

zpět

2022