Foto ze Světového poháru MTB v Novém Městě na Moravě 2018

Na Světovém poháru MTB v Novém Městě na Moravě  25. - 27.5. jsme potkali řadu účastníků závodů Galaxy Stevens série. Na stánku CYKLOŠVEC byl velký zájem o nová kola Stevens, Galaxy i Totem i o novinky CatlikeFOX, Kenda, Nexelo, KMC, Cyklostar aj. z naší nabídky.

V neděli bylo v Novém Městě na Moravě nejvíce rušno na trati, když jeli elitní kategorie mužů a žen, ale i na stáncích CYKLOŠVECKMC Chain Europe B.V.FOX, Cyklostar aj. Na stánku Fox řada diváků pozorovala zručnost továrních mechaniků. Na Světovém poháru MTB v Novém Městě na Moravě se sešla světová bikerská elita a tradičně i spousta fanoušků, kteří očekávali Jardu Kulhavého opět na stupních vítězů, což se bohužel nepodařilo. Vyhrál Švýcar Nino Schurter (Scott-Sram) a opanoval tak 3. závod Světového poháru v cross-country. 

Na stánku KMC jsme představili řetězy se skvělou hmotností a výbornou odolností. Na články s vyrytým logem KMC spoléhají mnozí světoví cyklisté – Marc Cavendisch a tým Dimension data, olympijské vítězky závodu XC Sabine Spitz i Julie Bresset a Team BH Suntour KMC, Američanka Katie Compton, Hanka Kupfernagel, závodní týmy Galaxy CykloŠvec StevensSparta PrahaFavorit BrnoExpres CZ - Scott Team KolínCK Příbram Fany Gastro, mistr Evropy a mistr ČR ve fourcrossu Jakub Říha i Kamil Tatarkovič a další.

Představili jsme i novinky Kenda. Pláště a duše KENDA používají - závodní teamy Bianchi MTB Official Team - Marco Aurelio Fontana, Stephane Tempier - 2. muž z předchozího druhého závodu SP v Albstadtu, které jste zde mohli vidět přímo v akci.

 

Fotogalerie

zpět