Cykloexpedice Galaxy Thajsko 2019

Po roce opět vyrazila dvojice cestovatelů Pavel Osadčí a Ruda Trecha s vybavením GALAXY SKYLAB tentokrát na 24 dní do středního Thajska.
13.2.2019 odlet do Bangkoku do již známého centra cyklocestovatelů Nest boutique resort.
15.2. ráno vyrážíme na cestu směrem Ayutthaya hlavně po vedlejších cestách a silničkách. Chceme navštívit památky i přírodní parky, taky moře někde u Petchanburi a zpátky do Bangkoku.
O zážitky se brzy podělíme.
22.2.2019 Cesta do Ayutthayi po rovinách na dvě etapy. Cestou nás doprovodili místní cyklistické. V Ayutthay jsme navštívili chrámové rujny(unesco) i večerní trhy. Také vodní trh s lodní vyjížďkou. Po dvou dnech jedeme směrem Kanchanaburi 2 dny. Most přes řeku Kwae a hřbitov amerických vojáků. Odtud na národní park Erawan s vodopády a přehradní nádrží. Dva dny. Čeká nás cesta směrem Sai Yok a pod Barmu do hor. Horko neustává. Takové jsme tu ještě nezažili. Kolo Galaxy Skylab zase bez poruchy.

5.3.2019

Závěrečná část letošní poznávací cesty vedla od vodopádů Sai Yok pod horama směrem na Ratchburi, Phetchaburi do Cha - Am u moře, kde tentokrát dáme 8 dní rekreace s poznáváním okolní krajiny (parků, klášterů, trhů a gastronomických specialit). Ubytováni jsme v hotelu v prostředí krásné francouzské koloniální architektury. Osmého března vlakem do Bangkoku a po ose ze středu města zpět do Boutique resortu v Lat Krabangu poblíž letiště. Najeto celkem 680km ve 40ti st. někdy i více. Jedno proražení duše. Jinak bez problémů.Moje Galaxy Skylab frčí spolehlivě. Doma budu muset vymýt a namazat řetěz.  

Zdravíme domů Pavel  a  Ruda 

Fotogalerie

 Ruda Trecha  Pavel Osadčí a Ruda Trecha  Thajsko2019  Thajsko2019  Thajsko2019  Thajsko2019

zpět

2022