CROPS – originální japonské doplňky za zajímavé ceny

Chystáte se vybavit svoje kolo před nadcházející sezónou novými doplňky? Třeba odolným zámkem, LED světly a brašnami? Řešením může být japonský výrobce CROPS. A jak u Japonců bývá zvykem, počítat lze s technologickou dokonalostí a vlastním přístupem.

Společnost vznikla především v reakci na vysokou poptávku po kvalitnějších doplňcích na kolo. Od roku 2001 tak v Tokiu vznikají originální kousky, které jsou výsledkem toho, co cyklisté v minulém desetiletí na doplňcích konkurence kritizovali. Výsledek posuďte sami – vybrali jsme několik doplňků z našeho skladu.

Zámek CROPS Spider

 

Tento zámek doporučujeme především pro jeho víceúčelovost. V nabídce máme hned několik variant, a to i ve dvou průměrech spirály, která je dlouhá 180cm. Můžete tak snadno zamknout obě kola najednou, nebo více kol k sobě. Zámek je lehký a skladný, rychle ho vytáhnete z kapsy, když necháváte kolo před restaurací a jdete na oběd. Číslicové zamykání je ověřená a těžko překonatelná klasika.

 

Zámek CROPS K5:TSURUGI

 

Robustní zámek, který maximálně zabezpečí vaše kolo díky dvojitému ocelovému lanu uvnitř konstrukce s úzkou, cylindrickou hlavou. Jednoduše tak zámek prostrčíte mezi kolem a rámem, snadno se s ním manipuluje. Zámek K5 se hodí především, pokud necháváte kolo déle o samotě, není to verze do kapsy, čemuž odpovídá i váha. Ideální do batohu nebo vozit na rámu. Doporučujeme jako maximální ochranu!

 

Multiklíč CROPS Smartsaver

 

Extrémně praktický multiklíč s unikátním systémem fixace nástrojů pomocí rychloupínáků. Zde doslova platí co nejvíce v co nejmenším. Nechybí zásadní imbusy, torx na šrouby od kotouče a svoje místo si našel i spolehlivý nýtovač řetězu. Vše ve velmi odolné a spolehlivé konstrukci, kam se dohromady vešlo 11 funkcí.

 

Brašna CROPS Gina Bag


 

Přístup CROPS k podsedlovým brašnám je poměrně unikátní – jsou vyráběny z ekologicky šetrného a reflexního materiálu – polyuretanu. Tím je zajištěna i maximální voděodolnost a snadná omyvatelnost. Upínání byla věnována zvýšená pozornost – je absolutně snadné díky klipu a suchému zipu. Objem 0,5 l a několik barevných variant!

Kompletní sortiment od japonského CROPS je nyní VE SLEVĚ a naleznete ho ZDE

 

zpět