45. ročník Grand Prix Bechyně koloběžek

V sobotu se jel 45.ročník Grand Prix Bechyně koloběžek, kde byl partnerem závodu opět CYKLOŠVEC  Galaxy bike. Ve stánku CYKLOŠVEC - STEVENS jsme testovali kola Galaxy a Stevens a koloběžky Galaxy a Crussis. Řada jezdců na těchto koloběžkách absolvovala i svůj závod. 

Další testování kol Galaxy a Stevens a koloběžek Galaxy i Crussis bude 5.8. na Galaxy Pálavském krpálu v Mikulově a 6.8. při Galaxy Stevens kritériu v Písku na Hradišti. Koloběžky Galaxy i Crussis budou v tomto týdnu k dispozici na testování i v prodejnách CYKLOŠVEC v Písku a ve Vlašimi. 

KOLOBĚŽKOVÁ GRAND PRIX BECHYNĚ
je netradiční sportovní závod pořádaný sdružením "Zbytek světa". Trať závodu vede od Hotel u Draka, přes Bechyňský most, Kamenný dvůr, Zářečí, okolo zámku na náměstí, cíl hotel “U Draka”. Délka celé trati je necelé čtyři kilometry. Závod je "zpříjemněn" dvěmi kontrolními stanovišti. Na prvním, u hospody Pod skalou závodníci musí vypít půllitr piva, druhé stanoviště je na náměstí T.G.Masaryka, kde každý musí vypít z kojenecké lahve dvě deci mléka a nafouknout balónek. První závod se jel v roce 1971 jako soukromá akce, od roku 1973 je závod otevřen veřejnosti. Koná se vždy poslední červencovou sobotu.

Hlavní cena v závodě v Bechyni byla koloběžka Galaxy Calypso, kterou získal několinásobný vítěz závodu Alibaba - Václav Jehně, který letos opět závod vyhrál. Závod zpestřili účastí na vysokých historických kolech Jaroslav Kotrba a velocipedisté Milevska. 

Další foto: www.facebook.com/CYKLOSVEC

Fotogalerie

 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně 45. ročník koloběžkové Grand Prix Bechyně

zpět