Foto z cyklokrosu Hostivařský zmrzlík

Libor Švec /Galaxy CykloŠvec Stevens/ dojel 3. mezi kadety v cyklokrosu Hostivařský zmrzlík.

více

Foto z Toi Toi Cupu 2018 v Jabkenicích

Tomáš Paprstka vyhrál Toi Toi Cup v cyklokrosu v Jabkenicích s Catlike a KMC. Gratulujeme!

více

Galaxy Atria – Cestovní elektrokolo s výhodami

Na běžné ježdění v místě bydliště vám dříve muselo stačit klasické kolo, s rozvojem elektropohonů se zvýšila jeho užitná hodnota a stalo se atraktivnějším.

více

Foto ze Světového poháru v cyklokrosu 2018 v Koksijde

Závodníci na Stevens si vedli dobře v závodě Světového poháru v cyklokrosu 2018 v Koksijde.

více

Hekeleho úspěšné japonské turné

Cyklokrosař týmu Galaxy Cyklošvec Stevens Emil Hekele si vedl úspěšně na svém japonském turné. Ve všech třech závodech, které v zemi vycházejícího slunce absolvoval, se postavil na pódium. Emil Hekeke dojel dvakrát druhý a jednou třetí.

více

Vyhlášení JAL 2018 v Nahořanech

Slavnostní vyhlášení JAL 2018 proběhlo 10. 11. 2018 v Nahořanech

více

Foto z TBC série v Táboře

Několik fotografií ze závodu TBC série v Táboře.

více

Foto z Toi Toi Cupu v Kolíně

Výborně si vedli závodníci na Stevens na Toi Toi Cupu v Kolíně. Mezi juniory obsadili první dvě místa a mezi muži Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ dojel 6.