Hot News

« První | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 51 | Poslední »

Foto z Toi Toi Cupu 2019 v Mladé Boleslavi

V 1. závodě Toi Toi Cupu 2019 v cyklokrosu v Mladé Boleslavi řada jezdců závodila na kolech Stevens. Na startu se objevili jezdci na Stevens nejen z ČR, ale i z Belgie a z Německa.

více

Vyhlášení výsledků Stevens Jihočeského MTB poháru 2019

Vyhlášení výsledků Stevens Jihočeského MTB poháru 2019 proběhlo v Písku na Hradišti v restauraci U Srnků

více

GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS na srpnových závodech

Libor Švec poprvé startoval na silničních závodech v Německu. Oldřich Míka dojel 2. v 1. etapě Tour de Boletice

více

VIMPERSKÉ KRITÉRIJNÍ ZATÁČKY

V neděli se jely ve Vimperku dva závody JAL - VIMPERSKÉ KRITÉRIJNÍ ZATÁČKY…PRAVÁ…LEVÁ. V obou závodech byli závodníci GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS na stupních vítězů

více

5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice

Na 45 km vyhrál Karel Moravec /VELOSPORT VALENTA/, druhý dojel Lukáš Smola a třetí Robert Hůla /oba na Stevens Sonora za TOI TOI Cykloklub Slaný/

více

Galaxy CykloŠvec Stevens team úspěšný v JAL

Olda Míka vyhrál závody JAL v Záboří u Blatné i v Nahořanech. Libor Švec dojel v závodě juniorů na 3. místě.

více

Lukáš Smola vyhrál závod do vrchu Cunkov

Závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens byli úspěšní v závodě do vrchu Cunkov. Oldřich Míka vyhrál mezi muži nad 50 let, Lukáš Smola /Toi Toi Cykloklub Slaný/ vyhrál celkově, Tomáš Kudlák dojel 8. mezi muži 19 -29 let a Jiří Němec 7. mezi muži nad 60 let..

více

Prodlužte si zážitek z Tour de France s exkluzivními TdF doplňky

Letos již 106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa pomalu ale jistě řadí vysoké stupně do finále. Na jezdce čekají nejslavnější horské pasáže a napětí se řádně stupňuje.