Hot News

« První | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 50 | Poslední »

3. závod Stevens Jihočeského MTB poháru Rally Strážišťská šlapkav v Salačově Lhotě

Stevens Jihočeský MTB pohár v Salačově Lhotě byl úspěšný pro závodníky na kolech Stevens. Na trati 45 km mezi muži A vyhrál Robert Hůla a druhý dojel Lukáš Smola. Celkově 2. a 3. na Stevens Sonora.

více

Pozvánka na 3. závod STEVENS Jihočeského poháru – MTB Rally Strážišťská šlapka

Srdečně vás zveme na 3. závod STEVENS Jihočeského poháru – MTB Rally Strážišťská šlapka, který se pojede v Salačově Lhotě u Pacova v sobotu 15. 6. 2019. Začátek prezentace je stanoven na 8:30.

více

Test Cykloservisu - Galaxy 2019 Skylab 3.0

Cenově vyloženě dostupný 29“ hardtail jihočeské značky Galaxy. S cenovku 13 490 korun sice náleží k nejlevnějším strojům, které kdy prošly naším testem, ale současně musíme hned dodat, že posuzování pouze podle cenovky může být trochu zavádějící.

více

Galaxy Skylab 7.0 2019 – Rychlá devětadvacítka

Galaxy umí doslova kouzlit ve střední a nižší třídě bicyklů, zde dokáže nabídnout oproti konkurenci opravdu značkovou kvalitu a zúročit své dlouholeté zkušenosti. Výhoda je i v tom, že mnoho světových značek komponentů firma v ČR přímo zastupuje, má je tak dispozici z první ruky za ty nejlepší ceny.

více

1. závod Stevens Jihočeského MTB poháru Tábor Bike Classic

1. závod Stevens Jihočeského MTB poháru Tábor Classic Race MTB "Žižkova pomsta" byl úspěšný i pro závodníky Galaxy CykloŠvec Stevens teamu.

více

Pozvánka na testování kol a elektrokol Stevens, Galaxy a Totem

Zveme vás 24.- 26.5. Nové Město - Světový pohár MTB XCO, 24. - 26.5. Bikefest v Kálnici, 1.6. Vlašim

více

GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS TEAM na prvních letošních závodech

Závodníci teamu GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS absolvovali první letošní závody na silnici i MTB

více

Pozvánka na 2. závod Galaxy Stevens série 2019 - Náměšťský Cyklomaraton 11.5.

V sobotu 11.5.2019 vás všechny srdečně zveme do Náměště nad Oslavou na 2. závod Galaxy Stevens série 2019 - Náměšťský Cyklomaraton.

více

Partnerská servisní centra FOX a nový ceník servisních prací

CYKLOŠVEC ve spolupráci s firmou www.cyklovzdelavani.cz proškolil vybraná servisní centra, se kterými úzce spolupracuje na poli servisů odpružených komponentů FOX a které doporučuje jakožto střediska s vysoce kvalifikovanými a proškolenými pracovníky servisu odpružení, kteří jsou schopni zaručit kvalitní servis většiny komponentů FOX

více

Galaxy Spacelab – Teréňák se středovým pohonem

Značka Galaxy se zabývá střední a nižší třídou bicyklů, v této kategorií dokáže nabídnout skvělý poměr ceny a výkonu