Aktuality

Letos bude mít Galaxy série 8 závodů. Ruší se maraton v Dobříši. Na jeho termín se přesouvá Pálavský krpál v Mikulově. Změnami jsou proti loňsku i posunuté termíny závodů v Rožnově a Náměšti.

Do celkového pořadí Galaxy série se budou počítat 5 závodů z 8 a nově i závody tandemů. Info: zde

5.závod Galaxy série AVG Náměšťský cyklomaraton vyhráli Bubílek a Cesnaková

Michal Bubílek vyhrál s velkým náskokem 5.závod Galaxy série AVG Náměšťský cyklomaraton v Náměšti nad Oslavou.

více

Test Galaxy Meteor SLX

Sportovní svezení na cenově dostupném šestadvacítkovém modelu Meteor 2, s komponenty Shimano Deore a SLX a s cenou 17 990 korun.

více

NOVINKA: RUKAVICE TOUR DE FRANCE GEL DLOUHÉ 299 Kč

NOVINKA TOUR DE FRANCE dlouhé prstové rukavice s gelovou vložkou s protiskluzovými terčíky za 299 Kč

více

Foto z úvodního závodu Světového poháru cyklokrosařů v Táboře

V prvním závodě Světového poháru v cyklokrosu v Táboře v elitní kategorii mužů obsadil 11. místo Radomír Šimůnek. Závod mužů vyhrál Belgičan Kevin Pauwels

více

AVG Náměšťský Cyklomaraton 2012 - 6.závod Galaxy série v Náměšti nad Oslavou

V sobotu 18. srpna dýchala Náměšť nad Oslavou, známá též jako dějiště jedinečných hudebních festivalů, v rytmu cyklistiky

více

Hubnutí? Snadno a zábavně na kole!

Teplé a slunečné letní počasí nabízí ideální příležitost k hubnutí a formování postavy. Jakou? Přece jízdu na kole!

více

5.závod Galaxy série Pálavský krpál v Mikulově vyhrál Milan Bachman

V Mikulově pokračovala dalším dílem Galaxy série 2012. Na rychlé, dvaašedesát kilometrů dlouhé trati zvítězil její autor Milan Bachman (CBase)

více

GALAXY CYKLO ECOMODULA 20.9. závod dětí v Písku

Zveme Vás ve čtvrtek 20. září 2012 na cyklistický závod dětí v Písku o hlavní cenu HORSKÉ KOLO GALAXY- okruhy v Palackého sadech - partnerský závod Galaxy série.

více

Galaxy Proteus SLX/XT - test kola

Galaxy Proteus SLX/XT - dostupnější bike s duralovým rámem a osazením kombinujícím sady Deore XT a SLX za akční cenu 23 990 Kč

více

Pozvánka na 6.závod Galaxy série AVG NÁMĚŠŤSKÝ CYKLOMARATON

Zveme Vás 18.8. do Náměště nad Oslavou na 10.ročník oblíbeného MTB maratonu. Trasa A – 89 km start 10:30 hod. Trasa B – 41 km a dětské závody.