Pozvánka na Bike Festival 16. – 17. 5. 2015 do areálu Freestyle Park Praha Modřany

Největší pražská cyklostezka po roce opět ožije cyklistikou. Druhý ročník Bike Festivalu se odehraje 16. – 17. 5. 2015 v areálu Freestyle Park Modřany. Své novinky představí přes 50 předních cyklistických značek. Součástí akce bude bezplatné testování více než stovky jízdních kol a víkendový doprovodný program pro děti i dospělé cyklisty.

Vybrali jsme perfektní místo v městském prostoru, termín načasovali na dobu, kdy normální člověk začíná řešit cyklistickou výbavu na letní sezónu. Bike Festival je přehlídkou cyklistiky se zastoupením množství významných značek v prostředí, kam lze vyrazit s rodinou a přáteli, kde návštěvník příjemně stráví hodinu nebo celý den, získá přehled o novinkách a vychytávkách ze světa cyklistiky. Bike Festival pořádá Asociace výrobců a dovozců jízdních kol a velomateriálu, AVDK.

Proč navštívit Bike Festival?

Vstupné? NE. Vstup na Bike Festival je zdarma.

Přijeďte s rodinou nebo přáteli na kole, na místě bude po celou dobu fungovatúschovna kol!

Podívejte se, na které značky se můžete těšit…

Více informací o Bike Festivalu naleznete na stránkách www.bikefestival.cz. Bike Festival pořádá Asociace výrobců a dovozců jízdních kol a velomateriálu, AV­DK.

Kontakt: Martin Huleja, Asociace AVDK, tel: 773 133 099, email: info@bikefestival.cz

Příchod do areálu ze zastávky Modřanská škola (tramvaje 3, 17, autobus 173)

Ze zastávky tramvaje (3, 17) Modřanská škola se vraťte kousek zpět směr centrum a u podjezdu tramvaje se dejte doleva ulicí K Jezu. Na jejím konci vejděte na cyklostezku a pokračujte vpravo podél vody až do Freestyle Parku.

bike-festival-prichod-freestyle-park-modrany


Foto z roku 2014:

Fotogalerie

 Bikefestival 2014  Bikefestival 2014  Bikefestival 2014  Bikefestival 2014  Bikefestival 2014

zpět