Aktuality

Velká cena Temelína

Druhé srpnové sobotní odpoledne bude v jižních Čechách patřit cyklistům.  8. 8. 2015 totiž pořádá Klub cyklistů Slavia Praha 1. ročník silničního cyklistického závodu Velká cena Temelína.  Zváni jsou sportovci všech výkonnostních úrovní. Pro ty, kteří si netroufnou na hlavní 100 km dlouhý závod, je připravena zkrácená 43 kilometrová trasa. Jak název závodu napovídá,  centrum závodu se startem i cílem bude situováno přímo do prostoru temelínské elektrárny. Odtud se všichni závodníci úderem dvanácté hodiny vydají přes hněvkovickou přehradu na 19 km plně uzavřený okruh vedoucí malebnou jihočeskou krajinou. Dle zvolené trasy jej absolvují 2x nebo 5x, aby poté mohli zamířit zpět k Temelínu do cíle.

Pořadatelé myslí,  jak na aktivní účastníky závodu, tak na jejich doprovod a diváky. Ti první se mohou těšit kromě dobrého pocitu z aktivně stráveného odpoledne také na hodnotné dárky od partnerů závodu, občerstvení v cíli zdarma a ti nejlepší si domů odvezou zajímavé věcné i finanční ceny. Pro ty, co si závod chtějí raději užít jen jako diváci, je připraven bohatý doprovodný program. Těšit se můžou třeba na motorkářskou kaskadérskou show skupiny Crazy Day, vložený závod dětí či ukázku techniky temelínských hasičů.

Více info  a přihlašování naleznete na www.kcslaviapraha.cz/velka-cena


Výsledky závodníků Galaxy CykloŠvec ze 7. závodu Galaxy série 2015 - Tour de Brdy

Umístění jezdců Galaxy Cyklošvec ze 7. závodu Galaxy série 2015 - Tour de Brdy 3.10.2015

více

Pozvánka na FOX GALAXY MARATON PRACHATICE 16.5.2015

Zveme Vás na 2.závod Galaxy série - FOX GALAXY MARATON PRACHATICE 16.5. Loni zde zvítězil bývalý slavný silničář Jan Hruška, který vezl i růžový trikot na Giro d’Italia.

více

Pozvánka na Bike Festival 16. – 17. 5. 2015 do areálu Freestyle Park Praha Modřany

Zveme Vás na druhý ročník Bike Festivalu 16. – 17. 5. 2015 do areálu Freestyle Park Praha Modřany, kde CYKLOŠVEC vystaví novinky značek, které dováží do ČR. Své novinky představí přes 50 předních cyklistických značek. Součástí akce bude bezplatné testování více než stovky jízdních kol a víkendový doprovodný program pro děti i dospělé cyklisty.

více

Další nová kola Bulls 2015 v prodeji

Aktuálně jsme doplnili na sklad další nová kola Bulls 2015, která zde najdete v nových snížených cenách. Nová kola Bulls 2015 se sníženými cenami najdete zde: www.cyklosvec.cz/bulls/

více

Úspěšná sezona 2014 cyklistického týmu Galaxy CykloŠvec

Cyklistický tým Galaxy CykloŠvec získal v roce 2014 opět řadu úspěchů.

více