FOTKY Z GALAXY CYKLOŠVEC MARATONU TÁLÍN 2013

GALAXY CYKLOŠVEC MARATON TÁLÍN se jel jako 1.závod Galaxy série 2013. Vítězství na trati 72 km obhájil Ladislav Fabišovský.

KatPos   Kategorie JME PRI Rok KLUB CAS TRASA
1   Z1 Milena CESNAKOVÁ 1985 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 4:15:36 A - 72km
2   Z1 Tereza VAŇKOVÁ 1991 M.K.V. sport 4:49:14 A - 72km
1   H1 Dagmar SVĚRÁKOVÁ 1979 cyklotrenink.com 4:10:33 A - 72km
2   H1 Veronika JENČEKOVÁ 1981 eurofoam sport team 4:27:26 A - 72km
3   H1 Jana MATLÁŠKOVÁ 1966 Cyklo Jiřička 4:36:52 A - 72km
1   A1 Petr ŠINDELÁŘ 1984 Velosport Domažlice 3:19:55 A - 72km
2   A1 Petr TATÍČEK 1985 Cyklotrénink Giant 3:21:31 A - 72km
3   A1 Ondřej PAUR 1991 Author team Stupno 3:27:05 A - 72km
1   B1 Ladislav FABIŠOVSKÝ 1981 madeta fitness haibike 3:17:35 A - 72km
2   B1 Milan FAJT 1977 eurofoam sport team 3:25:04 A - 72km
3   B1 Tomáš JAKEŠ 1975 Český Krumlov 3:29:29 A - 72km
1   C1 Patrik MÜLLER 1973 BIG SHOCK TEAM 3:37:12 A - 72km
2   C1 Martin POLÁK 1972 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 3:42:53 A - 72km
3   C1 Jan DUCHEK 1973 CK Šilhavý Ramala 3:52:26 A - 72km
1   D1 Tomáš HRUBÝ 1960 EP Energy Merida 3:49:32 A - 72km
2   D1 Petr MALEČEK 1963 XCR Svorada SiDi 4:04:36 A - 72km
3   D1 Petr BŘEZINA 1962 INKOSPOR-TEAM 4:05:58 A - 72km
1   Z3 Michaela MATOUŠKOVÁ 1997 BTK EURO BIKE Praha 2:38:26 B - 38km
2   Z3 Markéta MATOUŠKOVÁ 1996 BTK EURO BIKE Praha 2:38:35 B - 38km
3   Z3 Eliška ZBOŘILOVÁ 1995 Ly:Ko klub 2:42:15 B - 38km
1   Z2 Anna KOLÁŘOVÁ 1986 VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 2:12:57 B - 38km
2   Z2 Lucie KOZÁKOVÁ 1989 GALAXY CYKLOŠVEC 2:41:22 B - 38km
3   Z2 Veronika KUTŇÁKOVÁ 1989 "Galaxy-CykloŠvec" 2:48:48 B - 38km
1   H2 Eva KORNALÍKOVÁ 1976 Kraken team Dobříš 2:19:33 B - 38km
2   H2 Anna HASELBAUEROVÁ 1974 Švec Cyklo Team 2:23:12 B - 38km
3   H2 Helena KRISTKOVÁ 1975 SYMBIO+ Cycling 2:35:17 B - 38km
1   F2 Růžena BÁRTOVÁ 1968 Barvy,šrouby,matice-Bártová-Prachatice 2:24:40 B - 38km
2   F2 Martina NEKOLOVÁ 1968 KT Tryskomyš 2:34:16 B - 38km
3   F2 Hana HRUBÁ 1973 Kraken team Dobříš 3:03:57 B - 38km
1   M3 Václav DOLEŽAL 1996 Čs Spezialized MTB Junior team 1:52:44 B - 38km
2   M3 Václav KŘÍŽ 1996   1:58:15 B - 38km
3   M3 Radek STUDENOVSKÝ 1997 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 1:59:24 B - 38km
1   A2 Vojtěch PAPEŽ 1992 VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 1:45:06 B - 38km
2   A2 Jan KUČERA 1985 www.inkospor-team.cz 1:47:29 B - 38km
3   A2 Jan PÍSAŘ 1988 MotoŠikule CITIZEN 1:48:38 B - 38km
1   B2 Libor ZAVADIL 1975 VELO DVOŘÁK HAIBIKE TEAM 1:47:30 B - 38km
2   B2 Karel SUCHÝ 1977 Nepomuk 1:52:36 B - 38km
3   B2 Jiří ČAPEK 1983 FAME sport racing team 1:53:56 B - 38km
1   C2 Libor ŠAROUN 1973 Ckk znojmo 1:50:54 B - 38km
2   C2 Martin LEPIČ 1968 MotoŠikule CITIZEN 1:51:25 B - 38km
3   C2 Roman ZIBR 1967 Kraken team Dobris 1:52:49 B - 38km
1   D2 Otakar DVOŘÁK 1962   1:59:55 B - 38km
2   D2 Ladislav BUBLA 1959 lowellpro racing team 2:07:51 B - 38km
3   D2 Kurt MITGUTSCH 1962 Rad u. Nabe Union Oepping 2:08:56 B - 38km
1   E2 Miroslav SVOBODA 1952 SK Kbely 2:02:36 B - 38km
2   E2 Vladimír BARTÁK 1946 Barvy,šrouby,matice-Bártová-Prachatice 2:12:40 B - 38km
3   E2 Josef BRAUNER 1953 Galaxy Cyklo Švec 2:24:59 B - 38km
1   TD Milan + Marek KLADÍVKO + BATYSTA 1980 Galaxy Cyklo Švec 2:52:31 B - 38km
1   U6W Kristýna DIVIŠOVÁ 2007 CT Sauna Bar Horní Cerekev 0:02:16 Děti do 6 let
2   U6W Veronika HORKÁ 2007 Brikety Horký 0:02:25 Děti do 6 let
3   U6W Kateřina BARTOŠOVÁ 2008   0:02:41 Děti do 6 let
1   U6M Jaroslav HRONEK 2007 Galaxy Bike Tálín 0:02:03 Děti do 6 let
2   U6M Robin KOTÁČKA 2008 Galaxy Bike Tálín 0:02:12 Děti do 6 let
3   U6M Martin DOSTÁL 2008 Ly:Ko klub 0:02:21 Děti do 6 let
1   U9W Nela VIKTOROVÁ 2004 Lyko klub Prachatice 0:03:19 Děti 7 - 9 let
2   U9W Anna DOSTÁLOVÁ 2005 Ly:Ko klub 0:03:39 Děti 7 - 9 let
3   U9W Amélie BAJČÍKOVÁ 2004 Ly:Ko klub 0:04:09 Děti 7 - 9 let
1   U9M Pavel TUHÁČEK 2006 Lyko klub Prachatice 0:03:12 Děti 7 - 9 let
2   U9M Pavel TONCAR 2005 Lyko klub Prachatice 0:03:28 Děti 7 - 9 let
3   U9M David FIEDLER 2005 Lyko klub Prachatice 0:03:46 Děti 7 - 9 let
1   Z1 Lucie DOSTÁLOVÁ 2003 Lyko klub Prachatice 0:06:43 Mladší žactvo
2   Z1 Pavla ŽENÍŠKOVÁ 2001 Lyko klub Prachatice 0:06:43 Mladší žactvo
3   Z1 Jitka ČERNOHORSKÁ 2002 Lyko klub Prachatice 0:06:50 Mladší žactvo
1   M1 Václav DOSTÁL 2003 Lyko klub Prachatice 0:05:38 Mladší žactvo
2   M1 Zdeněk FIEDLER 2002 Lyko klub Prachatice 0:05:39 Mladší žactvo
3   M1 Josef ČEKAL 2002 Author bike centrum Příbram 0:06:00 Mladší žactvo
1   Z2 Celestýna SOUČKOVÁ 2000 Bike Space Sezimovo Ústí 0:08:02 Starší žactvo
2   Z2 Anna KHEKKOVÁ 2000 Kraken team Dobris 0:10:51 Starší žactvo
3   Z2 Veronika PETÁKOVÁ 1999 Bike Team Vodňany 0:11:10 Starší žactvo
1   M2 Vladislav DOLEŽAL 1999 Česká Spořitelna Specialized Junior MTB Team 0:07:45 Starší žactvo
2   M2 Vojtěch SEDLÁČEK 1999 Author bike centrum Sedláček 0:08:02 Starší žactvo
3   M2 David FILÍPEK 1999 Z Bike Team Třeboň 0:08:52 Starší žactvo
1   K1 Klára DIVIŠOVÁ 2005 CT Sauna Bar Horní Cerekev 0:10:32 Koloběžky do 9 let
2   K1 Amálka BAJTÍKOVÁ 2004 Lyko klub Prachatice 0:10:36 Koloběžky do 9 let
3   K1 Anička DOSTÁLOVÁ 2005 Lyko klub Prachatice 0:10:40 Koloběžky do 9 let
1   K2 Filip NOVÁK 2007   0:10:54 Koloběžky do 9 let
2   K2 Martin DOSTÁL 2008 Lyko klub Prachatice 0:10:58 Koloběžky do 9 let
1   K3 Lucie DOSTÁLOVÁ 2003 Lyko klub Prachatice 0:00:06 Koloběžky 10 - 14 let
1   K4 Jakub VLASATÝ 2003 Lyko klub Prachatice 0:00:11 Koloběžky 10 - 14 let
1   K Vojtěch VLASATÝ 2010 Tálín 0:17:28 Odstrkovadla
2   K Tomáš KROPÍK 2010 Galaxy Bike Tálín 0:17:39 Odstrkovadla
1   H Tereza HRONKOVÁ 2011 Galaxy Bike Tálín 0:17:32 Odstrkovadla

Fotogalerie

                                                                             Tálín 2013

zpět

2022