Novou posilou týmu Bianchi, který závodí na pláštích Kenda bude Marco Aurelio Fontana

Byla to novinka, kterou nebylo snadné přehlédnout: Novou posilou týmu Bianchi, který závodí na pláštích Kenda bude Marco Aurelio Fontana – jeden z nejlepších a nejvýraznějších jezdců mezinárodní MTB a cyklokrosové scény. Držitel bronzové medaile z olympijských her roku 2012 (a 5.místo z her 2008 ), 3 titulů z mistrovství světa, zlaté medaile z mistrovsví Evropy v Bernu a mnohonásobný italský šampion v cross country a cyklokrosu, podepsal s týmem smlouvu na nadcházející dvě sezóny.

Fontana je vskutku fenomenální jezdec, všestranný a odhodlaný, když dojde na opravdové výzvy, vždy schopný přizpůsobit své fyzické i mentální schopnosti požadavkům trati. Fontana obdržel nejvyšší možná uznání ve světě off-roadové cyklistiky a je tak jedním z největších znalců cyklistických produktů a technologií.

My v Kendě, jsme nadšeni z možnosti benefitovat ze zkušeností a názorů tak vynikajícího jezdce, jakým je Fontana. Marco Aurelio Fontana bude závodit především na pláštích Kenda Honey Badger XC a Saber

 

TÝMOVÁ PREZENTACE V MILÁNĚ


Nový tým Bianchi byl veřejnosti představen minulý pátek v Miláně. Pod vedením manažera Massimo Ghirotta, týmový výběr pro kategorii Elite - U23 se skládá ze tří jezdců. Dva kategorie Elite, jednoho kategorie U23. Marco Aurelio Fontana a Stephane Tempier se budou soustředit na XC závody (Fontana se zůčastní i několika nejdůležitějších cyklokrosových závodů)

Třetím členem týmu pak je  závodnice kategorie U23 Chiara Teocchi – zlatá a stříbrná medailistka z olympijských her mladých, XC a cyklokrosová U23 italská šampionka.

Dovozce značky Kenda do ČR: CYKLOŠVEC s.r.o.  www.cyklosvec.cz/kenda

 

Fotogalerie

zpět