GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS - závod dětí a testování kol a elektrokol v Písku

Galaxy CYKLOŠVEC Stevens závod dětí a testování kol a elektrokol za krásného jarního počasí proběhlo v Písku v areálu CYKLOŠVEC a Jaroslava Fajtlová - JF Autocentrum Fiat. Proběhlo zde testování kol, elektrokol a koloběžek Galaxy bikeStevens Bikes, Totem, Crussis aj. 

 

Hlavní cenu v tombole pro účastníky horské kolo Galaxy vyhrál David Uher. Do programu pro děti i dospělé byly zařazeny soutěže u stánků Policie České republiky a Hasičů města Písek. Exhibiční jízdu tradičně předvedl Klub píseckých velocipedistů.

Výsledky:

D4 Odrážedla dívky do 4 let

  1. Tereza Peterková
  2. Julie Fajtlová
  3. Kristýna Říhová
  4. Viola Ouporová
  5. Julie Hazuková
  6. Natálie Zemanová

 

CH4 Odrážedla kluci do 4 let

  1. Vojtěch Leskovec
  2. Ondřej Koudelka
  3. Jan Kropáček
  4. Tomáš Tříska
  5. Martin Jouja
  6. Ondřej Šíp
  7. Albert Štěpka

 

D6 Dívky do 6 let

  1. Julie Rothbauerová, BikeTime Bulls Písek
  2. Tereza Hrbková, BikeTime Bulls Písek
  3. Marie Brožová
  4. Kateřina Coufalová, JCPT Písek
  5. Kateřina Kropáčková
  6. Kamila Čuřínová
  7. Terezie Koblicová, Junior CPT
  8. Nikol Hazuková

 

CH6 Kluci do 6 let

  1. Jonáš Pangrác
  2. Adam Jouja
  3. Daniel Tříska
  4. Tomáš Karol
  5. Vojtěch Leskovec
  6. Jiří Tůma
  7. Matyáš Povlák
  8. Matyáš Michalec
  9. Jakub Peterka
  10. Vít Koudelka
  11. Antonín Žižka
  12. Jakub Jouja
  13. Štěpán Jordán
  14. Adam Říha

D9 Dívky 7-9 let

  1. Karolína Rothbauerová, Bike Time Bulls Písek
  2. Edita Witkovská,  Bike Time Bulls Písek
  3. Tereza Hronková, Bike Time Bulls Písek
  4. Beata Brandová, Cyklo Strakonice
  5. Vilma Pazourková, CyclingAcademy Tábor
  6. Barbora Coufalová, Junior CPT
  7. Anežka Wimmerová, Příbram

 

CH9 Kluci 7-9 let

  1. Matěj Novák, Rychlé Šípy
  2. Tadeáš Pazourek, CyclingAcademy Tábor
  3. Jiří Hrbek, Bike Time Bulls Písek
  4. Matyáš Vaverka, Go-Riders Písek
  5. Lukáš Kříž, Český Krumlov
  6. Lukáš Herink, Bike Time Bulls Písek
  7. Filip Červenka
  8. Jan Kořenský, CyclingAcademy Tábor
  9. Václav Herink,  Bike Time Bulls Písek
  10. Jakub Matásek, Bike Time Bulls Písek
  11. Jakub Fajtl, Junior CPT
  12. David Šíp
  13. Vojtěch Vlasatý
  14. Filip Kerner
  15. Vít Baše
  16. Jakub Hašek
  17. František Dvořák
  18. Tomáš Wimmer, Příbram
  19. Filip Marek

 

D12 Mladší žákyně 12-12 let

  1. Veronika Horká, Bike Time Bulls Písek
  2. Viola Lišková, G. Benedikt Švec Želeč
  3. Adéla Dušková, Bike Time Bulls Písek
  4. Kristýna Lebedová
  5. Kateřina Bartošová, Go-Riders Písek
  6. Hana Kotlínová, Bike Time Bulls Písek
  7. Barbora Friedlová
  8. Veronika Pešičková, Bike Time Bulls Písek
  9. Nikol Fenclová, G. Benedikt Švec Želeč
  10. Adéla Lebedová
  11. Emma Terčová

CH12 Mladší žáci 10-12 let

  1. Jaroslav Hronek, Bike Time Bulls Písek
  2. Filip Kuba, CyclingAcademy Tábor
  3. Jan Mrázek, G. Benedikt Švec Želeč
  4. Přemek Švec, G. Benedikt Švec Želeč
  5. Ondřej Vašta, G. Benedikt Švec Želeč
  6. Daniel Máša, Junior CPT
  7. Matěj Haluška, Go-Riders Písek
  8. Tomáš Rybařík, Čistý Sport
  9. Jan Frank Kukla, G. Benedikt Švec Želeč
  10. Maxim Lexa

 

D14 Starší žákyně 13-14 let

  1. Kristýna Nováková, GW Jihotrans Č. Budějovice

 

CH14 Starší žáci 13-14 let

  1. Stanislav Procházka, Bike Time Bulls Písek
  2. David Uher, Bike Time Bulls Písek
  3. Vít Kudweis, Merkury REF
  4. Filip Holý, Merkury REF
  5. Ondřej Nový, BH Triatlon Č. Budějovice
  6. Ondřej Podzimek, G. Benedikt Švec Želeč
  7. Lukáš Svačina, G. Benedikt Švec Želeč
  8. Jakub Hartel, G. Benedikt Švec Želeč

 

K1 Koloběžky dívky do 9 let

  1. Vilma Pazourková, CyclingAcademy Tábor
  2. Tereza Mášová
  3. Viola Ouporová

 

K2 Koloběžky kluci do 9 let

  1. Jiří Hrbek, Bike Time Bulls Písek
  2. Tadeáš Pazourek, CyclingAcademy Tábor
  3. Michal Oupor
  4. Tomáš Volf
  5. Vojtěch Leskovec

K4 Koloběžky dívky 10-14 let

  1. Veronika Pešičková, Bike Time Bulls Písek
  2. Kristýna Lebedová
  3. Blanka Volfová
  4. Kateřina Bartošová, Go-Riders Písek
  5. Adéla Lebedová

 

K3 koloběžky kluci 10-14 let

  1. Filip Kuba, CyclingAcademy Tábor

Fotogalerie

zpět