Cykloexpedice Galaxy 2017 Thajsko

Známí cyklocestovatelé v dresech Galaxy jedou letos kolech Thajskem. Cyklisté letos jedou ve složení: Ruda TRECHA - Písek Semice, Zdeněk Šindelář, Eva Šindelářová, Vladimír Vlasák z Písku a Pavel OSADČÍ, který v dresu Galaxy CykloŠvec Stevens teamu absolvuje i závody Galaxy série. 

Absolvovali spolu už i cestu po Srí Lance aj. Ruda TRECHA jel s vnučkou a Zdeňkem Šindelářem s dcerou Evou z Istanbulu do Písku apod. 

Loni jel Ruda Trecha s Pavlem Osadčím do Thajska a Kambodži. Foto a info: zde

Ruda Trecha ukončil expedici v Kambodži 2016 na kole Galaxy Skylab. Kolo zůstalo v džungli. Foto a info:zde

Průběžně cestovatelé posílají foto a zprávy z cesty, které zařazujeme na tento web i www.facebook.com/CYKLOSVEC

Popis cesty 2017:

Plán je jednoduchý. Vlak na jih, do Lamae, přes park vodopádů, Ranong, pod Burmou nahoru a do Chumphonu a podle vody k Bkk.Kan

Bangkok:
25. 2. Ráno taxikem ubytováni v Nest boutqe, prohlídka okolí.
26.2. Ráno odjezd vlakem Bkk a pak celoodpoledním do Lamae. Noc na pláži. Ráno volně do Lang Suan, nocleh a odjezd směr Ranong.
Dva noclehy v džungli  a kopcích v rekreačním centru a u celníků pod přístřeškem a v Ranongu u rybářů.
3.3.Ranong a záliv pod Burmou nocleh u rybářů a v hotelu.
4.3. Odjezd do hor podle horkých pramenů. Horské asfaltky a příroda plná výhledů. Horko jako v Thajsku.Nocleh uprostřed hor u domácích pěstitelů. Vyvezli nás tereñákem do strašného kopce. Výhled jako hrom, pohled dolu závratný. Druhý den start do hodinového kopce, potom odmněna. Cesty mezi palmami a v kopcích. Nocleh v horskėm vátu(klášter budhystů). Další den cesta kolem skal s krásnými skalními chrámy a bomba výstup jako pro kamzíky k budhovi na strmé skále. 50 min. po zvětralè skále, kde se držíte často jen za konečky prstů a stojíte na zvětralých jehlách v sandálech. Dolu to taky stálo za trochu strachu. Dojeli jsme až k moři asi 80km pod Chumphon s noclehem na pláži. Dále kopírujem moře, jak to cesty dovolují. Ostatní už asi jen rekreace podle moře. Návrat do ČR. 21.3.17. Zdraví Eva, Zdenek, Vláďa, Pavel a Ruda.   Cykloplazům zdar.
 

Fotogalerie

 Thajsko 2017  Thajsko 2017 Ruda Trecha  Thajsko 2017  Thajsko 2017 Ruda Trecha  Thajsko 2017  Thajsko 2017 Ruda Trecha  Thajsko 2017  Thajsko 2017

zpět