Výsledky

Celkové pořadí po 5 závodech Galaxy Stevens série 2017 jednotlivci: zde týmy: zde

První tři dle kategorií v celkovém pořadí Galaxy Stevens série2017:

Poř. Jméno Příjmení   Roč. Body celkem Osečna Mikulov Jistebnice Náměšť n. Osl. Tour de Brdy
Kategorie A1 + A2
1 Lukáš Smola Galaxy Cyklošvec Stevens 1992 408 100   80 150 78
2 Tomáš Kudlák GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 1993 335 69   70 130 66
3 Lukáš Kyndl BSK racing 1993 332 56   76 133 67
Kategorie B1 + B2
1 František Novotný Bikepart.cz 1981 376 73 82 81 140  
2 Ondrřej Basař BSK racing 1983 340 67 75   127 71
3 Jan Václavík HINTON České Budějovice 1978 292 63 60 54 115  
Kategorie C1 + C2
1 František Hadáček GS cyklo team Jistebnice 1975 360   79 81 130 70
2 Ondřej Hladík BIKERESPECT 1976 357 81 73   129 74
3 David Janeček Velké Meziříčí 1975 353   77 71 133 72
Kategorie D1 + D2
1 Michael Schiffer Bike-Altmann.at 1966 405   85 85 150 85
2 Pavel Šustr G.Benedikt Švec cykloteam Želeč 1966 365   75 73 140 77
3 Zdeněk Peltan Cyklo Jiřička 1959 359 77 70 69 133 79
Kategorie Z1 + Z2
1 Michaela NÁPRSTKOVÁ Slaný 1988 166     83   83
2 Nikola NOVÁKOVÁ GS cyklo team Jistebnice 1998 162     80   82
3 Melisa van Neck TEAM DUKLA PRAHA 1991 100         100
4 Lenka Fridrichová Ghost Team 1994 100 100        
4 Šárka Čejková EUROFOAM SPORT TEAM 2000 100 100        
4 Pavlína MACKOVÁ Cykloklub Chýnov 2000 100     100    
Kategorie H1 + H2
1 Jana Matlášková CYKLO Jiřička 1966 405   83 90 150 82
2 Michaela Pajkrtová BSK Racing 1979 390 90 81   140 79
3 Monika Klimešová   1987 360   80 70 130 80
Kategorie M3
1 Martin Kotrba AUTHENTIC BIKE 1999 352 80 80 61 130 62
2 Oldřich Beran Bike klub Kunžak 2001 235   62   115 58
3 Libor Švec GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 2004 174   61   113  
Kategorie Z3
1 Klára Šafaříková GS cyklo team Jistebnice 2002 345   70 80 115 80
2 Lenka Kotrbová AUTHENTIC BIKE 2002 323 80 61 65 113 65
3 Michaela Karellová GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 1999 259 59 70   130  
Kategorie E2
1 Jiří Svoboda Authentic bike 1954 370 80 80 80 130  
2 Miloš Klimeš KC Brno 1955 245   63 62 120  
3 Petr BRÁBNÍK Dolní Břežany Praha Západ 1952 232   60   115 57
Kategorie F2
1 Jitka Hodáňová AUTHENTICBIKE 1975 275 80 65 130    
2 Gabriela Babincová Team Rousínov 1977 120     120    
2 Jaroslava Vnuková BSK racing 1951 120 62     58  
Kategorie A1 + A2
M1 mladší žáci 10 - 12 let  
1 Daniel Hovorka Bicykl Kříž Team Ustí nad Labem 2005 40     40    
2 Adam Fila TJ Spartak Třebíč 2005 35     35   rozhodl věk závodníka
2 Daniel HEREJK Z Biketeam Třeboň 2005 35   18   17 rozhodl věk závodníka
4 Nikola JAROŠ BB Racing 2007 35   16   19  
M2 starší žáci 13 - 14 let   
1 Libor Švec GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 2004 70 30   40    
2 Jakub VLASATÝ Biketime Bulls Písek 2003 45   25   20  
3 Jan Kříž   2004 35     35    
3 Patrik PRŠANEC Z Biketeam Třeboň 2004 35   18   17  
U6M chlapci do 6 let  
1 Michal Hrazdíra Brno 2012 53 18   35    
2 Matyáš Hubcej Sokolisti Náměšť nad Oslavou 2011 40     40    
3 Tomáš Pokorný Bikeclub Sokolisti 2011 33     33    
U6W děvčata do 6 let  
1 Ela Gotthardová   2011 40     40    
2 Amálie Wolfová Beany Vrchlabí 2012 35     35    
3 Adéla Nečasová   2011 33     33    
U9M chlapci 7 - 9 let  
1 Jakub Václavík Kamenný Újezd 2010 73 23 5 29 16  
2 Robin Kotačka   2008 40     40    
3 Šimon Dufek Sokolisti Náměšť nad Oslavou 2009 35     35    
U9W děvčata 7 - 9 let  
1 Kateřina BARTOŠOVÁ Junior Cycling Project Team 2008 100   30 40 30  
2 Emílie JAROŠOVÁ BB Racing 2009 39   20   19  
3 Simona Hovorková Bicykl Kříž Team Ustí nad Labem 2008 35     35    
Z1 mladší žákyně 10 - 12 let  
1 Anna Dingová BSK Racing Juniors 2006 55 30     25  
2 Klára FIALOVÁ GS cycklo team Jistebnice 2006 44   21   23  
3 Adéla Marková Dukla Praha 2006 40     40    
Z2 starší žákyně 13 - 14 let  
1 Adéla Špičková Bike 3000 Junior Team 2003 63 30   33    
2 Ema Marková Marková Bikestar.cz 2003 40     40    
3 Kamila Kašparová   2004 35     35    


5. TOUR DE BRDY - Strašice 7.10.2017 - zde 

4. GALAXY KENDA NÁMĚŠŤSKÝ CYKLOMARATON - Náměšť nad Oslavou 26.8.2017 - zde

3.TREK JISTEBNICKÝ MARATON - Jistebnice 19.8.2017

http://jihoceskymtbpohar.cz/wp-content/uploads/2017/Jistebnice2017absol.pdf

http://jihoceskymtbpohar.cz/wp-content/uploads/2017/Jistebnice2017kategorie.pdf

 

2. GALAXY PÁLAVSKÝ KRPÁL - Mikulov 5.8.2017 - zde

1. STEVENS 50 PODRALSKO  -  Osečná 15.4.2017 - zde