Pozvánka na vyhlášení výsledků Galaxy Stevens série ve Volyni 25.11.2017

Letos se uskuteční slavnostní vyhlášení opět ve Volyni v restauraci Na Nové, proti nádraží ČD spolu s vyhlášením JAL - Jihočeské amatérské ligy silničních cyklistů, kde mezi partnery patřili také Galaxy bikeStevens Bikes CZ a CYKLOŠVEC. Od 16 hodin proběhne vyhlášení dětských a potom od 17 hod. dospělých kategorií a ve 20 hod. divadelní soubor Drak odehraje zajímavé představení o cyklistech. Pak proběhne vyhlášení JAL dospělých. Tradičně budou vyhlášeni také závodníci, kteří absolvovali všech 5 závodů letošní Galaxy Stevens série. Po vyhlášení proběhne bohatá tombola a při hudebním doprovodu skupiny CROSS se bude tančit.

Vyhlášením Galaxy Stevens série Vás bude provázet opět známý moderátor mnoha našich závodů Jarda Dárek Černý.

Celkové pořadí po 5 závodech Galaxy Stevens série 2017 jednotlivci: zde týmy: zde

 

První tři dle kategorií v celkovém pořadí Galaxy Stevens série2017:
Poř. Jméno Příjmení   Roč. Body celkem Osečna Mikulov Jistebnice Náměšť n. Osl. Tour de Brdy
Kategorie A1 + A2
1 Lukáš Smola Galaxy Cyklošvec Stevens 1992 408 100   80 150 78
2 Tomáš Kudlák GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 1993 335 69   70 130 66
3 Lukáš Kyndl BSK racing 1993 332 56   76 133 67
Kategorie B1 + B2
1 František Novotný Bikepart.cz 1981 376 73 82 81 140  
2 Ondrřej Basař BSK racing 1983 340 67 75   127 71
3 Jan Václavík HINTON České Budějovice 1978 292 63 60 54 115  
Kategorie C1 + C2
1 František Hadáček GS cyklo team Jistebnice 1975 360   79 81 130 70
2 Ondřej Hladík BIKERESPECT 1976 357 81 73   129 74
3 David Janeček Velké Meziříčí 1975 353   77 71 133 72
Kategorie D1 + D2
1 Michael Schiffer Bike-Altmann.at 1966 405   85 85 150 85
2 Pavel Šustr G.Benedikt Švec cykloteam Želeč 1966 365   75 73 140 77
3 Zdeněk Peltan Cyklo Jiřička 1959 359 77 70 69 133 79
Kategorie Z1 + Z2
1 Michaela NÁPRSTKOVÁ Slaný 1988 166     83   83
2 Nikola NOVÁKOVÁ GS cyklo team Jistebnice 1998 162     80   82
3 Melisa van Neck TEAM DUKLA PRAHA 1991 100         100
4 Lenka Fridrichová Ghost Team 1994 100 100        
4 Šárka Čejková EUROFOAM SPORT TEAM 2000 100 100        
4 Pavlína MACKOVÁ Cykloklub Chýnov 2000 100     100    
Kategorie H1 + H2
1 Jana Matlášková CYKLO Jiřička 1966 405   83 90 150 82
2 Michaela Pajkrtová BSK Racing 1979 390 90 81   140 79
3 Monika Klimešová   1987 360   80 70 130 80
Kategorie M3
1 Martin Kotrba AUTHENTIC BIKE 1999 352 80 80 61 130 62
2 Oldřich Beran Bike klub Kunžak 2001 235   62   115 58
3 Libor Švec GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 2004 174   61   113  
Kategorie Z3
1 Klára Šafaříková GS cyklo team Jistebnice 2002 345   70 80 115 80
2 Lenka Kotrbová AUTHENTIC BIKE 2002 323 80 61 65 113 65
3 Michaela Karellová GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 1999 259 59 70   130  
Kategorie E2
1 Jiří Svoboda Authentic bike 1954 370 80 80 80 130  
2 Miloš Klimeš KC Brno 1955 245   63 62 120  
3 Petr BRÁBNÍK Dolní Břežany Praha Západ 1952 232   60   115 57
Kategorie F2
1 Jitka Hodáňová AUTHENTICBIKE 1975 275 80 65 130    
2 Gabriela Babincová Team Rousínov 1977 120     120    
2 Jaroslava Vnuková BSK racing 1951 120 62     58  
Kategorie A1 + A2
M1 mladší žáci 10 - 12 let  
1 Daniel Hovorka Bicykl Kříž Team Ustí nad Labem 2005 40     40    
2 Adam Fila TJ Spartak Třebíč 2005 35     35   rozhodl věk závodníka
2 Daniel HEREJK Z Biketeam Třeboň 2005 35   18   17 rozhodl věk závodníka
4 Nikola JAROŠ BB Racing 2007 35   16   19  
M2 starší žáci 13 - 14 let   
1 Libor Švec GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 2004 70 30   40    
2 Jakub VLASATÝ Biketime Bulls Písek 2003 45   25   20  
3 Jan Kříž   2004 35     35    
3 Patrik PRŠANEC Z Biketeam Třeboň 2004 35   18   17  
U6M chlapci do 6 let  
1 Michal Hrazdíra Brno 2012 53 18   35    
2 Matyáš Hubcej Sokolisti Náměšť nad Oslavou 2011 40     40    
3 Tomáš Pokorný Bikeclub Sokolisti 2011 33     33    
U6W děvčata do 6 let  
1 Ela Gotthardová   2011 40     40    
2 Amálie Wolfová Beany Vrchlabí 2012 35     35    
3 Adéla Nečasová   2011 33     33    
U9M chlapci 7 - 9 let  
1 Jakub Václavík Kamenný Újezd 2010 73 23 5 29 16  
2 Robin Kotačka   2008 40     40    
3 Šimon Dufek Sokolisti Náměšť nad Oslavou 2009 35     35    
U9W děvčata 7 - 9 let  
1 Kateřina BARTOŠOVÁ Junior Cycling Project Team 2008 100   30 40 30  
2 Emílie JAROŠOVÁ BB Racing 2009 39   20   19  
3 Simona Hovorková Bicykl Kříž Team Ustí nad Labem 2008 35     35    
Z1 mladší žákyně 10 - 12 let  
1 Anna Dingová BSK Racing Juniors 2006 55 30     25  
2 Klára FIALOVÁ GS cycklo team Jistebnice 2006 44   21   23  
3 Adéla Marková Dukla Praha 2006 40     40    
Z2 starší žákyně 13 - 14 let  
1 Adéla Špičková Bike 3000 Junior Team 2003 63 30   33    
2 Ema Marková Marková Bikestav.cz 2003 40     40    
3 Kamila Kašparová   2004 35     35    

 

Foto z vyhlášení ve Volyni 2016:

Fotogalerie

 Volyně 2016  Volyně 2016  Volyně 2016  Vyhlášení výsledků Galaxy série 2016 Volyně  Vyhlášení výsledků Galaxy série 2016 Volyně  Vyhlášení výsledků Galaxy série 2016 Volyně  Vyhlášení výsledků Galaxy série 2016 Volyně  Vyhlášení výsledků Galaxy série 2016 Volyně  Vyhlášení výsledků Galaxy série 2016 Volyně  Vyhlášení výsledků Galaxy série 2016 Volyně  Vyhlášení výsledků Galaxy série 2016 Volyně  Pavel Rybařík Vyhlášení výsledků Galaxy série 2016 Volyně  Vyhlášení výsledků Galaxy série 2016 Volyně  Vyhlášení výsledků Galaxy série 2016 Volyně  Olda Míka /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/  Vyhlášení výsledků Galaxy série 2016 Volyně  Vyhlášení výsledků Galaxy série 2016 Volyně  tÝMY Vyhlášení výsledků Galaxy série 2016 Volyně  Týmy na Vyhlášení výsledků Galaxy série 2016 Volyně  Vyhlášení výsledků Galaxy série 2016 Volyně

zpět