Hot News

« První | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 46 | Poslední »

Foto z TOI TOI Cupu v Jičíně

Výborně si vedli opět závodníci na kolech Stevens. Belgičan Wietse Bosnans dojel druhý a Emil Hekele /Galaxy CykloŠvec Stevens/ osmý.

více

Pozvánka na testování kol a elektrokol Galaxy, Stevens a Totem

Zveme vás 17.11. na Světový pohár v cyklokrosu do Tábora na stánek CYKLOŠVEC.

více

Emil Hekele opět dominoval na Slovensku

V Rakové u Čadci se jel 3. díl Slovenského poháru v cyklokrosu. Dominoval opět Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/.

více

Výsledky Galaxy CykloŠvec Stevens v Galaxy Stevens sérii 2018

Konečné pořadí jezdců Galaxy CykloŠvec Stevens v celkovém pořadí Galaxy Stevens sérii 2018

více

Foto z Toi Toi Cupu v Hlinsku

V Toi Toi Cupu v cyklokrosu v Hlinsku byla opět vidět řada jezdců na kolech Stevens i závodníci v přilbách, brýlích a tretrách Catlike.

více

Pozvánka na KENDA TOUR DE BRDY - 4. závod Galaxy Stevens série 6.10.2018

Start 6.října 2018 ve 13 hodin u restaurace Berten ve Strašicích. Cyklomaraton je určen pro amatéry, elitu, juniory, žáky, děti a nově i jezdce na elektrokolech.

více

Pozvánka na celkové vyhlášení výsledků Galaxy Stevens série 2018

Zveme vás 6.10. v 18 hod. do Kamenného Újezda u Rokycan na slavnostní vyhlášení výsledků Galaxy Stevens série 2018 a zároveň rozloučení s cyklistickou sezónou.

více

Totem Montana Lady

Montana existuje s pánským i dámským rámem v několika atraktivních barvách. Jedná se o praktický cestovní stroj s univerzálním použitím. Popisovaná dámská varianta působí velmi elegantně a není bez zajímavosti ani z bližšího pohledu.

více

Emil Hekele vyhrál druhý závod Slovenského poháru v cyklokrosu

Otvírák české cyklokrosové sezóny v Uničově, který byl zařazen do C1 kategorie, se Emilovi nepodařil dle jeho představ (24.místo).

více

Foto z Toi Toi Cupu v Uničově

První závod Českého poháru v cyklokrosu - Toi Toi Cup se jel v Uničově. Dobře si vedli závodníci na kolech Stevens.